Yorim Cam’dan dev yatırım!

Türkiye Cam sektörünün önce gelen kuruluşlarından Yorim Cam yeni cam işleme tesisinin temel atma törenini Bolu’da gerçekleştirdi. İşletme sahiplerinden Semavi Yorgancılar 20.000 m2’lik alan üzerinde...

Yorim Cam’dan dev yatırım!

Türkiye Cam sektörünün önce gelen kuruluşlarından Yorim Cam yeni cam işleme tesisinin temel atma törenini Bolu’da gerçekleştirdi. İşletme sahiplerinden Semavi Yorgancılar 20.000 m2’lik alan üzerinde yükselecek olan cam işleme tesislerinin Ağustos ayında üretime başlayacağını söyledi.

 

Türkiye cam işleme sektörünün lider kuruluşlarından biri olan Cam Merkezi San. Ve Tic. A.Ş.  İzmir’de Yorsan ve Yorglas, Gebze’de “Yorim işletmeleri “adı altında hizmet veriyor. Cam Merkezi San. Ve Tic. A.Ş “Yorim” ismi adı altında Bolu’da 20.000 m2 arsa üzerinde 11.749 m2 kapalı alan üzerine Beyaz Eşya Ana Sanayi üreticilerinin cam ihtiyaçlarını karşılamak üzere cam işleme tesisinin yatırımını gerçekleştiriyor. Fabrika Ağustos ayında üretime başlayacak. CAM Merkezi Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin bir üyesi olarak Yorim, mimari cam pazarındaki talebi karşılamak üzere 1992 yılında kuruldu. 2001 yılında mobilya, duşkabini ve ticari soğutucular için cam üretmeye başlayan Yorim Cam  o tarihten bugüne bu sektörlerde Pazar liderliği için rekabet ediyor.Yorim, yenilikçi ve dinamik yapısı sayesinde kendisini adapte ettiği dünya kalite standartlarında üretimi ile 2004 yılından beri sahip olduğu ISO 9001, BS6206 ve EN12150-1 sertifikaları ile dünya pazarında daha iyi rekabet etme yolunu seçti.Yorim seçtiği ürün dallarında Pazar lideri olmayı ve müşterileri için sadece bir cam tedarikçisi olmanın yanı sıra çözüm ortağı olmayı da hedefliyor.Firma, tecrübeli mühendisleri,  profesyonel teknisyenleri, yöneticileri,işçileri ve sahip olduğu teknik gücü ile müşterilerine güvenilir, esnek ve yenilikçi çözümler sunuyor..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128