Yurdaer Otel Safa Bahçesi’nde 2000 kişilik düğün yapıldı

Yurdaer Otel Safa Bahçesi’nde 2000 kişiye muhteşem bir atmosferde açık hava düğünü organizasyonu yapıldı. Bankacı Öznur Bayram ile Murat Elektronik şirketinin sahibi Murat Calp, Otel Yurdaer Mutfak Sanat ve Aktivite Merkezi’nin Safa Kır Bahçesi’nde dünya evine muhteşem bir düğünle girdiler.

Yurdaer Otel Safa Bahçesi’nde 2000 kişilik düğün yapıldı
 Yurdaer Otel Yöneticisi İnan Kalaycı, bu yıl büyük atılımlar yaparak  çeşitli organizasyonları sırasıyla gerçekleştirmeye devam ediyor. Otel arka bahçesindeki alanı güzel bir proje çerçevesinde açık alan düğün, toplantı, sünnet gibi organizasyonların yapılacağı bir mekana çevirdi. 2000 kişinin ağırlanabileceği yemyeşil çimenlerin üzerine yerleştirilmiş sıkışık olmayan ferah masalar, canlı müzik olanağı, gece ışıklandırması, dev ekranda barkovizyon görüntü, havai fişek gösterileri, geniş dans pisti ile Yurdaer Otel Bolu’da yepyeni bir mekanla hizmetlerine devam ediyor.

 

İnan Kalaycı ayrıca Ramazan ayı süresince de bu alanda iftar yemekleri verileceğini, Ramazan aktivitelerinin gerçekleştirileceğini belirtti. Ramazan menüsünün çok zengin olduğunu, ayrıca çok da ekonomik şekilde hazırlandığını sözlerine ilave ederek tüm Bolulu hemşehrilerini en azından mekanı görebilmeleri adına buraya beklediklerini söyledi. Her Cumartesi - Pazar açık büfe kahvaltı, her Çarşamba ‘’kuzu piran’’ günlerinin gelenekselleşerek devam ettiğini vurgulayan İnan Kalaycı, sosyal aktivitelerini planladıkları şekilde hayata geçirebildiklerinden dolayı da çok memnun olduklarını dile getirdi, gösterilen ilgiden çok memnun kaldıklarını söyledi.

 
Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2013, 21:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nevzar HIZARCI
Nevzar HIZARCI - 7 yıl Önce

bu organi̇zasyonda emeği̇ geçen tüm komi̇ garson ve restauran şefi̇ olan ben elleri̇mi̇ze ayaklarimiza sağlik

SIRADAKİ HABER

banner128