Yurdaer Otel’de Anneler Günü Etkinliği

Yurdaer Otel’de 12 Mayıs Pazar günü küçük çocuklar için düzenlenen ‘’Anneler Günü’’ etkinlikleri çocukların müthiş eğlenceleri ve oyunlarla çok renkli geçti.

 Yurdaer Otel’de Anneler Günü Etkinliği

Yurdaer Otel tarafından düzenlenen etkinlikler çerçevesinde, Safa Bahçesinde önce açık büfe kahvaltı verilen çocuklar ve anne-babaları, daha sonra yemyeşil çimenler üzerinde oyunlar oynadılar, ‘’Anneler Günü’’ne özel anneleri için şiirler okuyarak süper eğlenceli bir gün geçirdiler. Minikler salıncaklarda sallanırken, bazıları tahterevallilerde, bazı çocuklar ise oyun parkurlarında kaydılar. At binen yavrular havanın güzel olması ve yemyeşil bir tabiat ortamında bunun da zevkini çıkararak doyasıya eğlenceli vakitler geçirdiler. Özellikle palyaço ile birlikte eğlenceli saatler yaşadılar.

Ebeveyinler ise çocuklarının eğlencelerine dart oyunu oynayarak, voleybol ve mini futbol oynayarak eşlik ettiler. Kimi anne – babalar ise at binen çocuklarının geniş parkurda attıkları geziye yanlarında yürüyerek katıldılar. Yurdaer Otel işletmecisi İnan Kalaycı, gördükleri ilgi karşısında memnun olduklarını, yaz aylarının yaklaşması ile birlikte projelerini bir bir gerçekleştirdiklerini belirterek, etkinlikleri sırasıyla gerçekleştirmeye başladıklarını ve Bolu’ya bu tür organizasyonların bulunduğu bir mekanı kazandırdıklarını ve bundan dolayı da çok memnun olduklarını belirtti.

İnan Kalaycı tüm Boluluları ailecek buraya beklediklerini , her Pazar açık büfe kahvaltı ile bu organizasyonlardan faydalanmalarını, her Çarşamba kuyu kebabı ‘’piran’’ günü olduğunu, bunu Bolu’da adet haline getireceklerini, ayrıca koyunlar, kuzular, tavuklar, tavşanlar  ile sülün gibi bazı hayvanları bu büyük bahçede yetiştirdiklerini söyledi. 

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte burada nişan, düğün ve sünnet organizasyonlarının yapılacağını belirten İnan Kalaycı, sahne ve dans pisti çalışmalarının birkaç hafta içinde tamamlanacağını bildirdi.
Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2013, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128