Yusuf Yaman’ın kızı Büyük tehlike atlattı ##hb_manset.gif

Kalıcı Konutlar’da bulunan Mebrure- İlhan Bağışgil Anaokulu’na çocuğunu bırakan genç anneye bıçaklı ve silahlı bir kişi tarafından okulun önünde gasp girişimi yaşandı.            Bolulu...

Yusuf Yaman’ın kızı Büyük tehlike atlattı ##hb_manset.gif

Kalıcı Konutlar’da bulunan Mebrure- İlhan Bağışgil Anaokulu’na çocuğunu bırakan genç anneye bıçaklı ve silahlı bir kişi tarafından okulun önünde gasp girişimi yaşandı. 
     

     Bolulu İşadamı Yusuf Yaman'ın kızı Ceren Yaman Doğan isimli genç anne, kızı L.'ni Mebrure – İlhan Bağışgil Anakokulu’na bıraktığı sırada aracına binen bir kişi tarafından gasp edilmek istendi.

     Ceren ani bir hareketle boğazına dayanan bıçaktan kurtuldu

     Kızını anaokuluna bırakan Ceren Yaman Doğan, dönüp aracına bindiği anda, gaspçı da aracın sağ ön kapısını açarak jeepe bindiği gibi elindeki bıçağı Ceren'in boynuna dayadı. Tanınmamak için başına bere takmış olan Gaspçı'nın bu ani hareketine aynı şekilde ani bir refleksle cevap veren Ceren, sağ koluyla gaspçının bıçaklı elini kendisinden uzaklaştırdığı gibi, seri bir şekilde aracından inerek, kumanda ile kapıları kilitledi. Aracın içinde kalan  gaspçı dışarı çıkmak için kapıları zorladığında aracın alarmı çalmaya başladı. Aynı anda Ceren'de 'İmdat!' diye bağırmaya başladı. Bu sırada jeepin içinden çıkmayı başaran gaspçı, okulun önüne çektiği kiralık jeepi bulunduğu yerde bırakarak,  olay yerinden kaçtı. Ceren'in imdat istemesiyle orada bulanan bir başka öğrenci velisi telefonla polisi arayarak yardım istedi.      

        Polis ekipleri anında olay bölgesini kuşattı      

        Polise verilen eşkâl doğrultusunda olay bölgesini anında kuşatan polis ekipleri, gaspçıyı kısa sürede yakalamayı başardı. 30 yaşında olduğu belirtilen T.E. isimli gaspçı şahıs, olay yerinde bıraktığı kendi kullandığı kiralık jeepi, kaçarken araziye attığı bıçak, Ceren'in aracında düşürdüğü tabanca ve beresiyle birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
a.nedim fidan
a.nedim fidan - 7 yıl Önce

büyük geçmiş olsun yusuf abi

SIRADAKİ HABER

banner128

banner124