Yüzbaşı Akçadağ Şırnak’ta Yaralandı

Gerede’de 2012-2015 yılları arasında Gerede İlçe Jandarma Komutanlığı görevini üstlenen Yüzbaşı Bülent Akçadağ, Gerede’den atandığı Şırnak’ta girdiği çatışmada iki kurşun alarak yaralandı.

Yüzbaşı Akçadağ Şırnak’ta Yaralandı

HABER:Semih BAYKAL

Olay yerine sevk edilen helikopter ile GATA Askeri Hastanesi’ne sevk edilen Yüzbaşı Bülent Akçadağ ameliyata alınarak karın boşluğuna isabet eden kurşunun çıkartıldığı belirtildi. Hayati tehlikeyi atlattığını öğrendiğimiz Akçadağ’ın halen yoğun bakım ünitesinde tedavisinin devam ettiği belirtildi.

Gerede İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Erol Doğan’ın Safranbolu’ya atanmasıyla Ankara Merkez Komutanlığı’nda görevli o dönemki Üsteğmen Bülent Akçadağ 2012 yılında ilçemiz Gerede’ye atanarak 2015 yılına kadar Gerede’de, Gerede İlçe Jandarma Komutanı olarak görev almıştı. Aslen Kırıkkaleli olan Akçadağ, Gerede’de önemli görevlere imza atarak başarılı çalışmalar yürütmüştü.

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2016, 19:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muharrem İMAMOĞLU
Muharrem İMAMOĞLU - 5 yıl Önce

kırıkkaleli eski gerede jandarma komutanı bülent akçadağa geçmiş olsun diyor ve sağlıklar diliyorum. eski çelebi ve keskin müftüsü emekli müftü yardımcısı yeniçağalı selamlarımla

SIRADAKİ HABER

banner128