Yüzlerce polis görev yapacak

3 yıl aradan sonra Bolu’da Türk-İş, Türkiye Kamu Sen Konfederasyonu ve Belediye-İş tarafından büyük bir katılımlı 1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlaması yapılacak. Yaklaşık 5 bin işçinin katılması beklenen kutlama nedeniyle çevre illerin emniyet müdürlüğünde görev yapan polis güvenlik için Bolu’ya geldi.

Yüzlerce polis görev yapacak

Özel Haber: Kasım ŞAHİN

1 Mayıs işçi bayramı Bolu’da geniş bir katılımla gerçekleşecek. Kutlamalara Bolu, Zonguldak, Ankara ve Düzce illerinde çalışan işçilerden oluşan yaklaşık 5 bin işçi katılacak. Geniş katılımlı kutlamalar nedeniyle güvenlik açısında, Ankara, Eskişehir, Düzce, Sakarya, Zonguldak ve Bilecik illerinde görev yapan yüzlerce polis de güvenlik açısından Bolu İl Emniyet Müdürlüğü bünyesinde görev yapmak için ilimize gelmeye başladılar.

1 Mayıs İşçi Bayramı nedeniyle Salı sabahın erken saatlerinden itibaren yüzlerce polis Belediye meydanı, İzzet Baysal Caddesi, Valilik binası önü ve Kardelen meydanında görev yapacaklar. İlimize otobüslerle gelecek olan işçilerin otobüsleri şehir girişlerinde durdurulacak ve tek tek üzerleri arandıktan sonra ilk toplanma alanı olan Belediye meydanında bir araya gelecekler. Çevre illerden gelen polislerde Bolu’da adeta kuş uçurtmayacaklar.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2018, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER