Yüzyıllık panayır büyük ilgi görüyor

Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, ''İlçe Panayırımıza Bolu ve ilçelerin yanı sıra Ankara, Sakarya, Düzce, Karabük, Kastamonu gibi birçok ilden de gelenler oluyor'' dedi. Seben Belediye Başkanı...

Yüzyıllık panayır büyük ilgi görüyor

Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, ''İlçe Panayırımıza Bolu ve ilçelerin yanı sıra Ankara, Sakarya, Düzce, Karabük, Kastamonu gibi birçok ilden de gelenler oluyor'' dedi. 

Seben Belediye Başkanı Süleyman Özbağ, kent merkezi ve pazar yerinde kurulan panayıra ilginin yoğun olduğunu ifade ederek, panayırın, yaklaşık 100 yıldır ilçe halkının ve civar ilçelerde yaşayanların kış mevsimi öncesi ürünlerini sergileyerek, sattıkları ve kış hazırlıklarını yaptıkları bir etkinlik olduğunu söyledi. Düzenlenen panayır sayesinde ilçeninde tanıtımını yaptıklarını ifade eden Özbağ, ''Panayıra Bolu meyve ve ilçelerin yanı sıra Ankara, Sakarya, Düzce, Karabük, Kastamonu gibi birçok ilden de gelenler oluyor. Panayıra gelenler hazırlanan ürünlerin yanı sıra düzenlenen etkinliklerle de Seben'in kültürel özelliklerini öğreniyor. Bizde bu tür etkinlikler sayesinde ilçenin tanıtımı yapıyoruz'' dedi. Özbağ, panayırın 24 Ekim 2012 tarihinde kapanış töreniyle sona ereceğini ifade etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128