ZAFER DANSI

Dance Dionysos ekibi yeni yerinde kaldığı yerden devam ediyor. Dance Dionysos Cafe’de 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili olarak bir etkinlik düzenleyen Dance Dionysos ekibi kırmızı – beyaz konseptiyle zafer dansı yaptı. Dansçılar gösteri sonrası Atatürk posteri ve Türk Bayrağıyla birlikte poz vererek günün anlam ve önemini vurguladılar.

 ZAFER DANSI

Haber: Volkan YILMAZ

Koray Küçükoğlu eşliğinde eğitimlerine yeni yerinde kaldığı yerden devam eden Dance Dionysos ekibi yaptıkları Latin danslarıyla Bolu’da 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı. Bolu’da uzun zamandır faaliyet gösteren Dance Dionysos Latin dansları topluluğu gelenek haline getirdiği Latin dansı gecelerine30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kırmızı-beyaz bir konsept uygulayarak zafer dansı yaptı. Dance Dionysos Cafe’yi Bolu’nun bir numaralı eğlence mekânı haline getirdi. Düzenlenen geceye katılım büyük olurken, katılan dansçılar günün anlam ve önemine dair kırmızı beyaz konseptle geceye renk kattılar.

Bu muhteşem gecenin sonunda Dance Dionysos eğitmeni Koray Küçükoğlu her zaman Latin dansı gecelerinin devam edeceğini ayrıca bu şekilde farklı konseptlerin uygulanacağını belirterek dansı seven herkesi Latin dansıyla tanışmaya davet etti. Dans gösterisinin sonunda grup Atatürk’ün posteri ve Türk bayrağıyla birlikte poz vererek günün anlam ve önemini vurguladılar. Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2014, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128