banner120

Zafer yine Ak Partinin olacak

AK Parti Bolu İl Teşkilatı Parti bayramlaşmasını 2. gün gerçekleştirdi.  Birlik ve beraberlik havasının hâkim olduğu bayramlaşma merasiminde konuşan İl Başkanı Ömer Sayın muhalefete gözdağı verdi. Mahalli...

Zafer yine Ak Partinin olacak

AK Parti Bolu İl Teşkilatı Parti bayramlaşmasını 2. gün gerçekleştirdi.  Birlik ve beraberlik havasının hâkim olduğu bayramlaşma merasiminde konuşan İl Başkanı Ömer Sayın muhalefete gözdağı verdi. Mahalli İdareler seçiminde 13 Belediye’nin 13’ünün de AK Parti hizmeti ile tanışacağını belirten Sayın  Birlik ve beraberlik bozulmadıkça ve de aramıza nifak sokmak isteyenlere izin vermedikçe, ne Bolu’da ne de Türkiye’de bizim hiçbir siyasi rakibimiz olmayacak ve hiçbir siyasi parti bizi yıkamayacaktır. Önünüzdeki ilk Mahalli İdareler seçiminde şuan ki kanunlara göre 13 yerde gireceğimiz Belediye Başkanlığının 13’ünde de kesin muzafferiyet AK Parti’nin olacaktır” şeklinde konuştu.

 

 

AK Parti her bayram gerçekleştirdiği Bayramlaşma merasimini bayramın ikinci günü parti binası önünde gerçekleştirdi. Bayramlaşma merasimine İl Başkanı Ömer Sayın, Milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, eski Milletvekili Mehmet Güner, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İlçe Başkanları ve İlçe Belediye Başkanları ve yüzlerce vatandaş katıldı.

 

“AK Parti Belediyecilikten gelen bir parti”

 

Yoğun katılım ile gerçekleştirilen bayramlaşma merasiminde birlik ve beraberlik havası esti.

Bayramlaşma merasiminde ilk olarak Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz söz aldı. Yılmaz partililerin bayramını kutlayarak konuşmasında Belediye çalışmaları hakkında şu ifadelere yer verdi: “AK Parti Belediyecilikten gelen bir parti. Bolu da belediyecilikten gelen bir partinin merkez belediyesi olarak ilçeler de dâhil olmak üzere şehrimizi geleceğe umutla taşıyan bir yapıya sahibiz. Yerinde duramayan bir belediyecilik anlayışı içerisinde hemen hemen şehrin her yanında bir çalışma içinde olduğumuzu görüyorsunuz. Bu gayretli çalışmalarımız neticesinde de birçok insan da rahatsız oluyor. Rahatsızlık var, yapılan işlerden rahatsızlık var. Siz siz olun yapılan işlerden rahatsızlık duymayın. Ne yapsak rahatsızlık duyacak insanlar var. Bizde onların rahatsız olması için bu kadar işleri yapıyoruz. Bizler teşkilat olarak Bolu’yu ileriye taşımakla yükümlüyüz”

 

“İnsanı yaşat ki devlet yaşasın”

 

Belediye Başkanının konuşmasının ardından söz alan Milletvekili Fehmi Küpçü ise CHP’nin bayramlaşma törenlerinde görünmemesine atıfta bulunarak “Bayramlar arasında milli ve manevi hassasiyetleri, insani hassasiyetlerin ön plana çıktığı müstesna ve anlamlı günlerden bir tanesi. Birileri o bayramlaşma merasimine, o dini bayramın maneviyatına ruhuna aykırı bir şekilde belki katılmadı. O katılmayanların yaptığını çok görmüyorum. Çünkü onların ekseninde hiç insan olmadı, onların ekseninde insanı yaşat ki devlet yaşasın diye bir algılama olmadı, millet olmadı, hizmet olmadı” şeklinde konuştu.

 

 

“İşte onların zihniyeti bu”

 

Milletvekili Ali Ercoşkun ise hiçbir partiye nasip olmayacak bir kalabalıkla gerçekleştirilen bayramlaşma merasiminden dolayı memnuniyetini belirtti. Bayramlaşma törenlerine katılmayan CHP’ye yüklenen Ercoşkun “Ülkenin lideri dünya ile alakalı meseleleri ortaya koyarken, dünyada nerede ezilen bir millet varsa, nerde Müslüman bir coğrafyada problem varsa bunları ortaya koyarak, üzerine düşeni yapmaya çalışırken içeride Ana muhalefet partisinin lideri ve onun burada ki sözde milletvekili boş teneke misali çeşitli söylemlerde bulunuyor” dedi. Ercoşkun CHP Milletvekili ve CHP İl örgütünü valiliğin resmi bayramlaşma merasimlerine katılmaması nedeniyle sert bir dile eleştirdi. Ercoşkun “Saat 11:00’de ilin protokol bayramlaşmasındaydık. Orada ilin her yerinden gelen vatandaşlarımızla bir araya geldik. Ama Ana muhalefet partisinin ne milletvekili ne il teşkilatı nede teşkilatından herhangi birisi oradaydı. Halkla bütünleşmek bu mu? İşte onların zihniyeti bu.”

 

“13’te 13 yapacağız”

 

Son olarak söz alan İl Başkanı Ömer Sayın ise vatandaşları selamlayarak birlik ve beraberlik mesajı verdi. Sayın “Dini bayramlarımız bizi biz yapan bizi millet yapan en önemli değerlerimiz en önemli anlarımızdır. Bayramlar geçmişimizle irtibatımızı sağlayan geleceğimize daha güvenle bakmamızı sağlayan en önemli günlerdir. Bu bayramda da yine böylesine kocaman bir AK Parti ailesinin içerisinde olmanın ve bu partinin naçizane İl Başkanı olmanın büyük bir gururu ve mutluluğu içerisindeyim. Bu gururu ve mutluluğu yaşatan siz değerli dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu. İl Başkanı Sayın muhalefete de gözdağı verdi. 13 Belediye’nin 13’ünden de zafer ile çıkacaklarını belirten Sayın “Herkesin bilmesini istiyorum ki; sizin gözlerinizde birbirine sevgi ile bakan, yürüklerinizde de sevgi ile çarpan yürekler oldukça, birlik ve beraberlik bozulmadıkça ve de aramıza nifak sokmak isteyenlere izin vermedikçe ne Bolu’da ne de Türkiye’de bizim hiçbir siyasi rakibimiz olmayacak ve hiçbir siyasi parti bizi yıkamayacaktır. Önünüzdeki ilk Mahalli İdareler seçiminde şuan ki kanunlara göre 13 yerde gireceğimiz Belediye Başkanlığının 13’ünde de kesin muzafferiyet AK Parti’nin olacaktır ve bu 13 yerleşim yeri yeniden veya ilk defa AK Parti’nin hizmeti ile tanışacaktır” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124