ZEHİR TACİRLERİ YAKALANDI

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince geçtiğimiz gün il genelinde uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti 5 kişi yakalandı.

 ZEHİR TACİRLERİ YAKALANDI

HABER: AYSUN BEYKOZ
Uyuşturuce ve uyarıcı madde kullanımı ve aracılığının engellenmesine yönelik çalışmalarda, İstanbul'da Bolu'ya uyuşturucu madde getirileceği şeklinde bilgi alınması üzerine 14... plaka sayılı araç Bolu Batı gişelerin de durduruldu. Sürücülüğünü S.H (29) isimli şahıs yaptığı araçta E.D (27), E.A (19) ve K.Y (41) isimli şahıslar olduğu görülerek araçta ve şahısların eşyalarında yapılan arama sonucu;  Net ağırlığı 44,83 gram gelen Skunk maddesi ele geçirilirdi.
Konu ile ilgili olarak K.Y (41) isimli şahıs Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan alınan ifadesi sonrasında gözaltına alındı. Gözaltına alınan sahıs hakında  11.08.2018 tarihinde Cumhuriyet Başsavcılığına mevcutlu olarak intikal ettirilmiş adli kontrol şartı ve yurt dışına çıkma yasağı ile mahkemece serbest bırakıldı.
Ayrıca "Emniyet Müdürlüğünce görevlilerince suç ve suçlularla mücadelemiz aralıksız devam etmekle birlikte, vatandaşlarımızdan gelen öneri, şikayet ve ihbarlar gecikmeksizin değerlendirmeye alınmacaktır" ifadelerine yer verildi.. 

Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2018, 07:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER