12 Dev adamdan Müthiş başlangıç! 102-84

Boluspor Basketbol Takımı 2012-2013 sezonuna galibiyet ile başladı. 17 Temmuz Spor Salonu’nda oynanması gereken ancak skorboard problemi nedeniyle A.İ.B.Ü. BESYO Spor Salonu’da oynanan maçta Boluspor grubun favori takımlarından...

12 Dev adamdan Müthiş başlangıç! 102-84

Boluspor Basketbol Takımı 2012-2013 sezonuna galibiyet ile başladı. 17 Temmuz Spor Salonu’nda oynanması gereken ancak skorboard problemi nedeniyle A.İ.B.Ü. BESYO Spor Salonu’da oynanan maçta Boluspor grubun favori takımlarından Ankara Anadolu Basketbol takımını 102-84 mağlup etti.

 

Basketbol Takımımız karşılaşmanın ilk periyodunu 33-20 önde kapattı. İkinci periyotta sahada ekibimizin hâkimiyeti vardı. İlk devreyi 55-35 önde kapatarak soyunma odasına moralli girdi. 3. periyoda da hızlı giren takımımız farkı iyice açtı. 78-66 biten 3. periyot sonrasında son bölümde baskısını iyice artıran ekibimiz maçı 102-84 kazandı.

Taraftarımıza armağan olsun

Boluspor Başkan Yardımcısı Fatih Yamaner maç sonunda yaptığı açıklamada,  “Sezonun ilk maçının başlamasına dakikalar kala ortaya çıkan beklenmeyen bir teknik arıza sebebi ile karşılaşmamızı Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nin salonunda oynamak zorunda kaldık. Geçen sene tüm sezon sorunsuz bir şekilde karşılaşmaları oynadığımız spor salonunda ilk defa böyle bir teknik arıza ile karşılaştık. Basketbol il temsilciliği, Gençlik Spor İl Müdürlüğü, AİBÜ yönetimin katkısı ve iki takımın çözüm önerisi ile Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü ile görüşerek aynı gün oynanması kararlaştırıldı. Tüm taraftarlarımıza sabırla bekledikleri ve devamında otobüs ve şahsi araçları ile üniversiteye kadar gelerek spor salonunu doldurdukları için teşekkür ediyoruz. Bu galibiyet taraftarlarımıza armağanımız olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124