12’inci adam görevini yaptı!

Bu yıl ilk maçta oynadığımız Giresunspor maçı dışında Boluspor'un tüm maçlarını canlı yayında veren TRT, Adanaspor karşılaşmasını da yayınladı. Boluspor taraftarları ise maçın canlı olarak yayınlanmasına...

12’inci adam görevini yaptı!

Bu yıl ilk maçta oynadığımız Giresunspor maçı dışında Boluspor'un tüm maçlarını canlı yayında veren TRT, Adanaspor karşılaşmasını da yayınladı. Boluspor taraftarları ise maçın canlı olarak yayınlanmasına rağmen tribünleri önemli ölçüde doldurma çalışırlarken, gelen liderlik ve alınan başarılı skorlarla önümüzdeki maçlar öncesi "Hep buradayız" mesajı verdiler.

 

Boluspor açısından son derece önemli olan karşılaşmada tribünler canlı yayına rağmen yine hatırı sayılır taraftar sayısı vardı. Bu haftaki Adanaspor galibiyeti ile zirveyi yeniden eline alan Boluspor'da, 12. adam TRT'nin canlı yayınına rağmen yine takımını yalnız bırakmadı. Maçın başından sonuna takıma destek olan taraftarlar, "Boluspor'un maçlarını televizyondan izlemek yerine hem maddi hem de manevi destek olmak için statlara geliyoruz. Buradan tüm Bolululara sesleniyoruz. Tüm maçlarımız canlı yayınlansa da Boluspor’umuzu stat da destekleyelim" diyerek bundan sonraki haftalarda daha çok Bolulunun stada gelmelerini istediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128