1.Ligde üç haftalık program belli oldu

Spor Toto 1.Ligde üç haftalık program belli oldu. Temsilcimiz Boluspor’un 2.haftada oynayacağı Tetiş Yapı Elazığspor maçı 17 Ağustos Cuma günü saat 17:00’de oynanacak.

1.Ligde üç haftalık program belli oldu

HABER:Esra Öztürk

Spor Toto 1.Ligin 2,3 ve 4’üncü hafta programları açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre Boluspor’un Tetiş Yapı Elazığspor maçı 17 Ağustos Cuma, Ümraniyespor maçı 24 Ağustos Cuma, Afjet Afyonspor karşılaşması ise 2 Eylül Pazar günü oynanacak.

Spor Toto 1. Lig'de 2, 3 ve 4. hafta programları açıklandı.

2. HAFTA MAÇ PROGRAMI

17 Ağustos Cuma:

17.00 Ümraniyespor-Adanaspor (Ümraniye Belediyesi)

19.15 Tetiş Yapı Elazığspor-Boluspor (Elazığ Atatürk)

18 Ağustos Cumartesi:

16.30 Hatayspor-Kardemir Karabükspor (Antakya Atatürk)

19.15 Osmanlıspor-Giresunspor (Osmanlı)

21.45 Altınordu-Gençlerbirliği (Bornova)

19 Ağustos Pazar:

19.15 Afjet Afyonspor-Altay (Zafer)

21.45 Gazişehir Gaziantep-İstanbulspor (Gaziantep)

21.45 Eskişehirspor-Balıkesirspor Baltok (Stat açıklanmadı)

20 Ağustos Pazartesi:

21.45 Adana Demirspor-Denizlispor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

3. HAFTA MAÇ PROGRAMI

24 Ağustos Cuma:

19.15 Boluspor-Ümraniyespor (Bolu Atatürk)

25 Ağustos Cumartesi:

19.15 İstanbulspor-Altay (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.15 Giresunspor-Tetiş Yapı Elazığspor (Giresun Atatürk)

21.45 Denizlispor-Hatayspor (Denizli Atatürk)

21.45 Gazişehir Gaziantep-Adana Demirspor (Gaziantep)

26 Ağustos Pazar:

19.15 Gençlerbirliği-Eskişehirspor (Osmanlı)

21.45 Balıkesirspor Baltok-Osmanlıspor (Spor Toto Akhisar)

21.45 Adanaspor-Afjet Afyonspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

27 Ağustos Pazartesi:

19.15 Kardemir Karabükspor-Altınordu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

4. HAFTA MAÇ PROGRAMI

31 Ağustos Cuma:

21.45 Osmanlıspor-Gençlerbirliği (Osmanlı)

1 Eylül Cumartesi:

17.00 Ümraniyespor-Giresunspor (Ümraniye Belediyesi)

19.15 Eskişehirspor-Kardemir Karabükspor (Stat açıklanmadı)

21.45 Tetiş Yapı Elazığspor-Balıkesirspor Baltok (Elazığ Atatürk)

21.45 Altay-Adanaspor (İzmir Atatürk)

2 Eylül Pazar:

16.30 Hatayspor-Gazişehir Gaziantep (Antakya Atatürk)

19.15 Afjet Afyonspor-Boluspor (Zafer)

21.45 Altınordu-Denizlispor (Bornova)

21.45 Adana Demirspor-İstanbulspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2018, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner128

banner129

banner124