21. Yüzyılda mum ışığında antrenman

Geçtiğimiz günlerde Karaçayır Spor Kompleksine yapılan sentetik sahaların tamamlanmasıyla birlikte rahat bir nefes alan Bolu Amatör Küme Takımları bu kez de başka bir sorunla karşı karşıya. Akşamları antrenman yapmak isteyen kulüpler sentetik sahalarda elektriklerin olmamasından dolayı karanlıkta giyinip, mum ışığında antrenman yapıyor.

21. Yüzyılda mum ışığında antrenman

Bolu Amatör Küme takımları 21. yüzyılda mum ışığında antrenman yapıyor. Bolu’da spor komplekslerinin tamamlanmasıyla rahat nefes alan Amatör Kulüpler ve sporcular, şimdi de mum ışığında antrenmana çıkıyorlar. Karaçayır’da iki yeni sentetik saha yapılmasına karşılık, elektrikler olmadığı için takımlar mum ışığında soyunup, karanlıkta antrenmana çıkıyor. Gündüz okula giden, işi olan futbolcular akşam saatlerinde Karaçayır’a gelerek antrenman yapmak istemelerine karşılık, elektriklerin olmadığından karanlıkta idman yapmak zorunda kalıyor. Karanlıkta topla çalışmak yerine sadece kondisyon antrenmanı yapabiliyorlar.

Edinilen bilgiye göre, sahaların teslim alınmasından sonra trafonun getirilip elektriklerin bağlanması gerekirken, trafonun Bolu içinden getirilemediğinden, futbol sahalarında elektriklerin olmadığı öğrenildi. Buna karşılık tenis sahalarında, atletizm pistinde elektrikler olduğu halde, futbol sahalarında elektrik olmadığı böylece ortadadır.

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2014, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER