45 değil, 90 dakika olsa ne yazar

Sezon başı takımdan ayrılarak Karşıyaka kampına katılan ve daha sonra Boluspor’la tekrar sözleşme imzalayan Caner Ağca, Denizlispor maçındaki performansıyla adeta saç baş yoldurttu.   Son haftalarda yedek soyunan...

45 değil, 90 dakika olsa ne yazar

Sezon başı takımdan ayrılarak Karşıyaka kampına katılan ve daha sonra Boluspor’la tekrar sözleşme imzalayan Caner Ağca, Denizlispor maçındaki performansıyla adeta saç baş yoldurttu.

 

Son haftalarda yedek soyunan ve bundan rahatsız olduğunu yakın çevresiyle paylaşan tecrübeli orta saha oyuncu Caner Ağca, hafta içi yapılan antrenmanlardaki hırsından Denizlispor karşısında eser yoktu. Denizlispor maçında ikinci yarıda Emre Toraman’ın yerine oyuna dahil olan Caner, oyunda kaldığı 45.dakika içersinde kırmızı-beyazlı takıma hiç katkı sağlayamadı. 45 dakika içersinde sadece 3 kez topla buluşan Ağca'ya yedek kulübesi hiç yaramamış gibi göründü. 

Ayağını kaldıracak gücü yok!

 Rakibiyle birebir kaldığı bazı pozisyonlarda topa ayağını sokmakta çekinen ve korkak oynayan Caner, kırmızı-beyazlı taraftalar tarafından zaman zaman yuhalandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128