50.Yıl İ.Ö.O (A) takımı işi şansa bırakmadı! 3-1

Yaş Grupları Bayanlar Voleybol Kulüp Müsabakalarında dün gerçekleştirilen dört karşılaşma ile devam edildi. Günün üçüncü maçında 50.Yıl İ.B.İ.Ö.O (A) ile BESK karşı karşıya...

50.Yıl İ.Ö.O (A) takımı işi şansa bırakmadı! 3-1

Yaş Grupları Bayanlar Voleybol Kulüp Müsabakalarında dün gerçekleştirilen dört karşılaşma ile devam edildi. Günün üçüncü maçında 50.Yıl İ.B.İ.Ö.O (A) ile BESK karşı karşıya geldi. Sahadan 3-1’lik galibiyetle mutlu ayrılan taraf 50.Yıl İ.B.İ.Ö.O (A) oldu.

 

Yaş Grupları Bayanlar Voleybol Kulüp Müsabakalarında dün gerçekleştirilen dört karşılaşma ile devam edildi. Günün üçüncü maçında 50.Yıl İ.B.İ.Ö.O (A) ile BESK karşı karşıya geldi. Maça iyi başlayan 50.Yıl İ.B.İ.Ö.O (A) ilk teknik molaya girilirken 8-6 üstünlük sağladı. Moladan sonra iki takımda karşılıklı sayılar bularak setten kopmamaya çalıştı. İkinci teknik molaya girilirken 50.Yıl İ.B.İ.Ö.O (A)’nın 16-15 üstünlüğü vardı. Moladan sonra daha etkili olan 50.Yıl İ.B.İ.Ö.O (A) takımı farkı açmaya başladı ve arka arkaya bulduğu sayılarla setten 25-19 galip ayrılan taraf oldu. İkinci sette yine ilk sete benzer bir set ortaya çıktı. İlk ve ikinci teknik molalara girilirken 50.Yıl İ.B.İ.Ö.O (A) üstünlüğü vardı. İkinci teknik moladan sonra yine ilk sette olduğu gibi farkı açan 50.Yıl İ.B.İ.Ö.O (A) bu seti de 25-17 kazanarak durumu 2-0 yaptı. Üçüncü sette ise ilk iki sete oranla çok farklı bir BESK vardı sahada. İlk teknik molaya girilirken 8-6 BESK üstünlüğü vardı. Moladan sonra da üstünlüğü kaybetmeyen BESK seti 25-19 kazanarak durumu 2-1’e getirdi ve umutlarını yitirmedi. Dördüncü sette ise kendine gelen 50.Yıl İ.B.İ.Ö.O (A) işini şansa bırakmadı ve etkili bir oyun sergileyerek seti 25-11 kazandı ve sahadan 3-1 galip ayrılan taraf oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128