65’den Teºekkür ve Davet!

1965 Boluspor taraftarlar derneği baºkanı Zikrullah Büyüktopaç yazılı bir açıklama yaparak hafta sonu deplasman organizasyonunda manevi desteğini esirgemeyen Bolu Belediye baºkanı Alaaddin Yılmaz,...

65’den Teºekkür ve Davet!

1965 Boluspor taraftarlar derneği baºkanı Zikrullah Büyüktopaç yazılı bir açıklama yaparak hafta sonu deplasman organizasyonunda manevi desteğini esirgemeyen Bolu Belediye baºkanı Alaaddin Yılmaz, Boluspor kulübü baºkanı Necip Çarıkçı ve Boluspor kulübü taraftar temsilcisi Murat Gürol ile Ömer Konuk'a teºekkür etti.

 

Desteklerinden dolayı teºekkür ederiz

1965 Boluspor taraftarlar derneği baºkanı Zikrullah Büyüktopaç yaptığı açıklamada " Hafta sonu deplasmanda tarihi bir fark ile kazanmıº olduğumuz Sakaryaspor karºılaºması öncesi yapmıº olduğumuz organizasyonlarda belediye baºkanımız Alaaddin Yılmaz ile kulüp baºkanımız Necip Çarıkçı manevi desteğini esirgememiºtir. Sayın baºkanların destekleri ile deplasmana daha fazla taraftar götürme imkanı bulduk. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da biz dernek ve taraftar gruplarının yanında olacaklarından hiç kuºkumuz ve ºüphemiz yok. Organizasyonda bir sıkıntı yaºamamız için Bolu'dan çıktığımız saatten maçın bitiºi ile ilimize döndüğümüz saate kadar sürekli bizlerle ilgilenen taraftar temsilcilerimiz Murat Gürol ve Ömer Konuk beylere çok teºekkür ederiz. Önümüzde hedefe gidilen yolda zorlu bir karºılaºma olurken bu karºılaºmanın kazanılması durumunda büyük bir ºans yakalayacağız. Biz taraftarlar bu karºılaºmada da takımımızı yalnız bırakmayacağız. Akhisar Belediyespor ile oynayacağımız karºılaºmada da değerli büyüklerimizin desteğini görmek isteriz. Taraftarlarımızın deplasmanlarda daha fazla olabilmesi tüm sivil toplum kuruluºlarının da desteğini almak ve kentimizde ªampiyonluk havasını hissettirmek isteriz."dedi.

Camiamız Artık Ayaklansın

1965 Boluspor taraftarlar derneği baºkanı Zikrullah Büyüktopaç yaptığı açıklamada ayrıca artık tüm küskünlüklerin bırakılması ve her zamankinden daha fazla destek verilmesi gerektiğini vurguladı. Büyüktopaç " Belki bugüne kadar her yıl final kapısından yada yarı finallerden döndüğümüz için kentimizin belli bir kısmında yine aynısı olacak düºüncesi ile bir küslük var. Unutmayalım ki Boluspor bizim bir değerimiz ve bu değere sonucu ne olursa olsun sahip çıkmalıyız. Biz taraftar dernekleri ve taraftar grupları elimizden geldiğince destek oluyoruz. Bu sene hedefe bir adım daha yakın olduğumuz aºikar. Yetenekli oyuncular ve teknik heyetin göstermiº olduğu güce bir güçte camia olarak biz katalım ve bu gücü kent olarak hissedelim. Artık biz en yakın deplasman en uzak olanı bizler inanıyor bu inanca sizlerinde dahil olması en büyük beklentimiz. Unutmayın ki biz küçük ºehrin büyük öyküsüyüz. Bu öykü süper ligde de devam edecek. Bizler inanıyoruz." dedi.

Gönülden Tebrik Ediyoruz

Hafta sonu bizlere 2-7 gibi bir farklı skoru yaºatan tüm oyuncularımıza ve teknik heyetimizi gönülden kutluyoruz. Sizler bu ºekilde istekli olunca inanın ki bu baºarı gelecek ve adınız 20 yıllık hasreti bitirenler olarak altın harfler ile tarihe geçecek. Biz Boluspor taraftarları olarak gönülden inanıyor ve daima yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Akhisar Belediyespor karºılaºmasında da sizlerden galibiyet bekliyor farklı skorun tesadüf olmadığını göstermenizi bekliyor tekrar sizleri tebrike diyoruz" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128