65’liler Şahar’a emanet

1965 Boluspor Taraftarlar Derneği Olağan kongresini yaptı. Dernek binasında yapılan kongrede 2 dönem Başkanlık yapan Zikrullah Büyüktopaç, Başkanlık görevini Remzi Şahar'a emanet etti.

 65’liler Şahar’a emanet

Haber: Spor Merkezi

1965 Boluspor Taraftarlar Derneği Olağan kongresini yaptı. Cuma akşamı dernek binasında yapılan kongrede 2 dönem Başkanlık yapan Zikrullah Büyüktopaç, Başkanlık görevini Remzi Şahar'a emanet etti. Yapılan kongrede 2 dönem 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği Başkanlığı yapan Büyüktopaç’a dernek üyeleri büyük bir jest yaparak çeşitli hediyeler verildi.

BU BİR BAYRAK YARIŞI

Kongrede bir konuşma yaparak bunun bir bayrak yarışı olduğunu belirten Zikrullah Büyüktopaç “İki dönem iyi kötü Başkanlık yaptım. Bu bir bayrak yarışı. Başkanlığı bırakıyorum demek sizlerden ayrılıyorum demek değil. Bana Başkanlık sürecimde destek olan, olmayan herkese teşekkür ederim. Remzi arkadaşımıza başarılar diliyorum. Yönetim de yine varım. Daha hep beraber yapacağımız çok işler var” dedi.

HERKESİN DESTEĞİNE İHTİYACIMIZ VAR

Büyüktopaç’tan sonra bir konuşma yapan yeni başkan Remzi Şahar “Öncelikle Zikrullah Başkana bugüne kadar verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Evet, bu bir bayrak yarışı. Ümit ediyorum ki hep beraber derneğimizi bir yerlere getirmek için çalışacağız. Bunu hep beraber yapacağız. Yönetim olan olmayan herkesin desteğine ihtiyacımız var. Zikrullah Başkan, başkanlığı bıraksa da o bizim hep yanımızda. Kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Tek liste ile yapılan olağan kongre sonucunda 1965 Boluspor Taraftarlar Derneği yeni Başkanı Remzi Şahar oldu.

YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Remzi Şahar

Zikrullah Büyüktopaç

İsmail Arslan

Şaban Arslan

Kayhan Usta

İzzet Bulut

Murat Yorulmaz

Ömer Uçar

Fatih Altundal

Erol Yılmaz

Hayri Kavas

Uğur Esen

Ozan Kırıcı

Engin Yalçın

Kenan Çilesizoğlu

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2014, 20:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128