7’den 70’e değil, 9’dan 93’e Spor yapan il olacağız

Geçtiğimiz günlerde Cimnastik Federasyonu Başkanlığı’na seçilen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen’e ziyaretler sürüyor. Çelen’i dün de İl Genel Meclisi...

7’den 70’e değil, 9’dan 93’e Spor yapan il olacağız

Geçtiğimiz günlerde Cimnastik Federasyonu Başkanlığı’na seçilen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Suat Çelen’e ziyaretler sürüyor. Çelen’i dün de İl Genel Meclisi üyeleri makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Çelen, “7’den 70 değil, 9’dan 93’e spor yapılan bir il olmayı hedefliyoruz” dedi.

 

İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu ile birlikte kalabalık bir şekilde ziyaret gerçekleştiren İl Genel Meclisi üyeleri çiçeği burnunda Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen’i tebrik ettiler. Ziyarette konuşan İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, Çelen’in Bolu’dan çıkan en yüksek spor adamı olduğunu belirterek, birlikte Bolu’ya spor turizmi anlamında birçok yatırım yaptıklarını ve çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

“Olimpik Merkez olacağız”

Kutlu’dan sonra konuşan Çelen Bolu’nun olimpik anlamda merkez olacağının altını çizerek şunları söyledi “3 yıllık çalışmalarımız sonrasında 4 yıllığına Federasyon Başkanlığı’na seçildim. Bolu spor noktasında vizyonunu tayin etti. Gençlik noktasında da yapacaklarımız için İl Özel İdaresi ve İl Genel Meclisi’ne teşekkür ediyorum.  Sentetik sahalar, bakım onarım çalışmalarımız ve spor sahaları için büyük katkı sağladılar. Bolu’da yaşayanlar sporun önemini algıladılar. Belediye Başkanlığımızın yaptığı parklar sonunda Bolu’da ihtiyacın ne kadar büyük olduğunu gördük. Ayrıca engelli sporcular için de önemli katkılar sağlandı. Bunlar için de çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128