‘Aslan’lar gibi yardım kampanyası

Galatasaray’ın ünlü taraftar grubu ULTRASLAN’dan örnek davranış.  Mersin’in Akdeniz Bölgesinde yer alan Güney İlköğretim okulunda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapan Alihan Demir’in...

‘Aslan’lar gibi yardım kampanyası

Galatasaray’ın ünlü taraftar grubu ULTRASLAN’dan örnek davranış.  Mersin’in Akdeniz Bölgesinde yer alan Güney İlköğretim okulunda Türkçe Öğretmeni olarak görev yapan Alihan Demir’in öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitim olanağını sağlaması için okul ihtiyaçlarını karşılamak üzere başlattığı yardım kampanyasına ULTRASLAN sessiz kalmadı. Tribün Lideri Sebahattin Şirin ve Ultraslan Genel Koordinatörü Oğuz Altay’ın öncülüğünü ettiği yardım kampanyasına 81 il tarafından destek verileceği belirtildi.

 

Konu ile ilgili olarak ULTRASLAN Bolu Temsilcisi Semih Karaosmanoğlu Bolu halkından destek istedi. Karaosmanoğlu “Bugüne kadar katıldığı her sosyal sorumluluk projesinde büyük bir özveriyle üzerine düşeni fazlasıyla yerine getiren camiamız, bu kez Mersin’den gelen talep doğrultusunda kardeşlerimizin ihtiyacını karşılamak için harekete geçiyor. Tribün liderimiz Sayın Sebahattin Şirin ve Genel Koordinatörümüz Sayın Oğuz Altay’ın izin ve talimatlarıyla gerçekleştireceğimiz bu organizasyonda Bolulu yardımseverler olarak bu öğrenci kardeşlerimize destek olacağınızdan şüphemiz yok” şeklinde konuştu.

Türkçe öğretmeni Alihan Demir’in kaleme aldığı mektuptaki malzeme listesi ve okulun iletişim bilgileri:

-Kütüphane için kitap, kitap rafı, edebi posterler ve kütüphanede bulunması gereken vs. ekipman

-Derslikler için bilgisayarlar, Projeksiyon cihazı ve klimalar

-Okul bahçesinde ve spor salonunda kullanılmak üzere spor aletleri ve araç ve gereçler (top, minder, masa tenisi vs.)

-Laboratuar da deney yapılacak materyaller

-Ayrıca maddi durumu yetersiz olan öğrencilerimiz için birçok kırtasiye ve tekstil malzemesi

Güney İlköğretim Okulu: Çilek Mahallesi 6382 Sokak No:4 Akdeniz/MERSİN

İLETİŞİM TEL: 0324 2214133

Destek olacak olan Bolulu yardımseverlerin yukarıda belirtilen ihtiyaç listesini okul adresine kargo ile gönderilebildiği gibi Bolu Koordinatörü Semih Karaosmanoğlu’na da telefon ya da mail yoluyla ulaşabilirler.

Semih KARAOSMANOĞLU – Ultraslan Bolu Koordinatörü

Tel: 0554 979 0046

e-mail: uabolu@hotmail.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER