‘Karaboğa’ya sürpriz doğum günü pastası

Boluspor’un siyahi golcü oyuncusu Serge Pacome Djiehoua, antrenman sonrası arkadaşlarının hazırladığı sürpriz doğum günü partisiyle yeni yaşını kutladı. Pastanın kesilmesinin ardından Alp Ergin ve Serdar Kulbilge’nin...

‘Karaboğa’ya sürpriz doğum günü pastası

Boluspor’un siyahi golcü oyuncusu Serge Pacome Djiehoua, antrenman sonrası arkadaşlarının hazırladığı sürpriz doğum günü partisiyle yeni yaşını kutladı. Pastanın kesilmesinin ardından Alp Ergin ve Serdar Kulbilge’nin sırtına su döktüğü Djiehoua’ya asıl sürprizi Mahmut Boz ve Akeem Agbetu yaptı.

 

Boluspor tesislerinde Yimpaş Yozgatspor maçının hazırlıklarını sürdüren Boluspor'da keyifler yerinde. Ziraat Türkiye Kupası maçı öncesi günü tek idmanla geçen kırmızı beyazlılar antrenmanın sonunda Djiehoua’nın 29'ncu yaş gününü sürpriz bir doğum günü pastasıyla kutladılar. Antrenmanın sonunda sahaya getirilen pastayla yüzünde bir anda gülücükler açan Serge Djiehoua, pastayı kestikten sonra neye uğradığını şaşırdı. İlk olarak takım arkadaşları Alp Ergin ve Serdar Kulbilge’nin iki şişe suyu kafasından aşağıya boşlatmasıyla şok olan siyahi golcü, asıl sürprizi daha sonra yaşadı.

Yumurtalar havada uçuştu

Djiehoua’nın pastayla ilgilenmesinden faydalanıp yemekhaneye giderek yumurta alan Agbetu, antrenman sahasına geldiğinde elinde ki yumurtaları Mahmut Boz, Akeem Agbetu ve Serdar Kulbilge’ye verdi. Yumurtaları görüp kaçmaya çalışan Djiehoua'yı Agbetu sarılarak durdurdu. Ardından peş peşe kafasına yumurta atılan Djiehoua’nın görüntüsü herkesi kahkahaya boğdu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128