“Amacımız Boluspor’u daha iyi yerlere taşımak”

Boluspor'un 47. yıldönümü dolayısıyla Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat, kulübün resmi internet sitesinden bir mesaj yayınladı.   Boluspor kulübünün resmi internet sitesinden yayınlanan mesaj...

“Amacımız Boluspor’u daha iyi yerlere taşımak”

Boluspor'un 47. yıldönümü dolayısıyla Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat, kulübün resmi internet sitesinden bir mesaj yayınladı.

 

Boluspor kulübünün resmi internet sitesinden yayınlanan mesaj ise şöyle “Bir şehrin kimliği o şehrin simgesi olmuş değerleri ile oluşur. Türkiye’yi Bolu’dan selamlayan ve kendine has ekolü ile Türk Futbol tarihine damga vurmuş olan Bolusporumuz da ilimizin en büyük ve en önemli değerlerinden biridir.

28 Aralık 1965 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu yıldan bu yana pek çok başarılara imza atan Bolusporumuz bugün 47 yılı geride bırakırken yeni ufuklara doğru yol almaktadır.

Bizlere Boluspor gibi bir mirası bırakan başkanlarımızın ve yöneticilerimizin sağ olanlarını minnetle ve aramızdan ayrılanlarını ise rahmetle anıyoruz.

47.yılımıza girerken camiamızın hissiyatını daha iyi anlamakta ve üzerimize düşen sorumlulukları tek, tek hatırlamaktayız. Ve bu vesileyle bu mirası daha ileriye taşıyabilmek için çalışmaktayız.

Boluspor camiası olarak en zor şartlarda bile inanç, dostluk ve kardeşlik duygularıyla kurduğu güçlü dayanışma ile inanılmaz başarılar yakalamıştır. Bu görkemli mirasın koruyucuları olarak hepimizin ortak amacı Bolusporumuzu daha iyi yerlere taşımaktır. Bu da şanlı taraftarımızla, basınımızla tüm Boluspor dostları ile gerçekleşecektir.

Şeref dolu mazisiyle Bolumuzun değil Türkiye’mizin de en önemli takımlarından biri olan Bolusporumuzun 47.yılını kutluyor ve tüm camiamıza şükranlarımızı sunuyoruz”

Abdullah Abat

Başkan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124