“Herşey saha içinde kaldı”

Boluspor’un yeni teknik direktörü Bahri Kaya, Giresunspor’un başındayken Boluspor’la oynadıkları karşılaşmada Emre Toraman’la ilgili yaşananlara açıklık getirdi.   Boluspor’un yeni teknik...

“Herşey saha içinde kaldı”

Boluspor’un yeni teknik direktörü Bahri Kaya, Giresunspor’un başındayken Boluspor’la oynadıkları karşılaşmada Emre Toraman’la ilgili yaşananlara açıklık getirdi.

 

Boluspor’un yeni teknik direktörü Bahri Kaya, eski takımı Giresunspor ile Boluspor arasında oynanan karşılaşmada yaşananlarla ilgili olarak yaptığı açıklamada, sorunun Emre ile aralarında olduğunu söylerken, futbolcusunu korumak adına o açıklamayı yaptığını söyledi.

Oyuncusunun söylemlerinden yola çıkarak o açıklamayı yaptığını belirten teknik direktör Bahri Kaya, “Futbolcumu korumak adına böyle bir açıklama yaptım. Giresunspor teknik direktörü olarak çok doğal bir açıklamaydı.  Ancak o günkü konuşmamda, Boluspor başkanına, yönetim kuruluna ve futbolcu arkadaşlarıma da teşekkür etmiştim. Bu centilmenliğimi hala koruyorum. Emre ile ilgili olarak, benim futbolcumun tamamen bana anlattığı gibi olmadığını öğrendim. Bu artık Emre ile benim aramdaki sorun. Futbolun içinde ben 20 senelik antrenörlük tecrübesi olan insanım. Bazı futbolcular ilgili bazı yorumlar yapmam gayet olağandır ve doğaldır. Sadece Emre ile ilgili değil. Başka olaylarla ilgili yorumlar da yapabilirim. Bundan sonrası Emre ile bana kalmış. Herhangi bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Çünkü profesyonellik içerisinde, maç içerisinde yaşananlar ve maç günü sonrası orda kalır. Daha sonra herkes yeni bir hedefe, yeni bir haftaya, yeni bir maça bakar. Bu benim Emre ile aramdaki bir sorundur. Ama bu konuda bir olumsuzluk yaşanacağını zannetmiyorum. Çünkü Emre’nin saha içindeki oynayış şekli ve davranış şeklini daha önceden biliyorum. Ama saha dışında da nasıl bir insan olduğunu çok iyi biliyorum” dedi.

SADECE EMRE İÇİN GEÇERLİ DEĞİL

Emre’nin de diğer oyunculardan farkı olmadığını belirten Kaya, “Oyuncular kendi takımları lehine, takımlarını eksik bırakmamak adına mutlaka hırslarına hakim olmalılar. Şampiyonluğa oynayan bir takım Boluspor. Bu işin artık bir şakasının olmadığı bir sürece girdik. Ne takımı eksik bırakacaklar, ne de kendilerini sinirlendirip oyundan düşürecekler. Sadece Emre için geçerli değil bu bütün oyuncular için geçerli” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128