“Taraftarlarımız bizim yanımızda olsun”

Denizlispor galibiyetiyle moral bulan kırmızı-beyazlı oyuncular Ali Güzeldal, Engin Aktürk ve Abdülaziz Solmaz Konyaspor maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.   Boluspor’un tecrübeli oyuncusu...

“Taraftarlarımız bizim yanımızda olsun”

Denizlispor galibiyetiyle moral bulan kırmızı-beyazlı oyuncular Ali Güzeldal, Engin Aktürk ve Abdülaziz Solmaz Konyaspor maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu.

 

Boluspor’un tecrübeli oyuncusu Ali Güzeldal g açıklamalarda bulunarak “Taraftarlarımız bizim yanımızda olsun. İnşallah bundan sonra iyi bir seri yakalayıp, yukarılarda tutunup, daha sonrasında 1. veya 2.’lik koltuğuna oturmak istiyoruz” dedi.

Güzeldal “Hedefimiz şampiyonluk”

Güzeldal sözlerini şöyle sürdürdü “Biz buraya gelirken Boluspor’un iyi bir ekip olduğunu bilerek geldik. Ben katkı sağlamak için geldim. Burada kimse tek başına takımı bir yere taşıyamaz. Biz takım olmadıktan sonra, hiçbir şey olmaz. Ama biz takım olma yolunda çok iyi ilerliyoruz. Sezon başı benim için biraz sıkıntılı geçti. Tedavi sürecim falan vardı. Kampı çok iyi geçirememiştim. Tabi her geçen gün üstüne koyuyorum. Benim içinde, takım içinde çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Takım arkadaşlarımızla çok iyi arkadaşlığımız var. İlk maçlarda istediğimiz sonuçları alamadık. Biraz hayal kırıklığına uğradık. Ama seyircimizin bizim yanımızda olmasını istiyoruz. Takım olarak gerçekten çok iyi bir ekibiz. Taraftarlarımız bizim yanımızda olsun. İnşallah bundan sonra iyi bir seri yakalayıp, yukarılarda tutunup, daha sonrasında 1. veya 2.’lik koltuğuna oturmak istiyoruz. Bu sene hedefimiz şampiyonluk. Onun için taraftarlarımızın bizlere destek olmasını bekliyoruz. Maçlarda hata da yapabiliriz, topta kaybedebiliriz. Ama bizlere destek olsunlar” dedi.

 Aktürk “Görevimiz iyi bir Boluspor izletebilmek”

Boluspor’un tecrübeli oyuncularından Engin Aktürk ise “Bolu’da insanlar Boluspor’la gülüyor, Boluspor’la üzülüyor. Bizimde görevimiz, onlara daha iyi bir Boluspor izletebilmek” diye konuştu. Aktürk sözlerini şöyle sürdürdü “Lige başladığımızdan beri söylediğimiz gibi hedefimiz, karakterli bir takım olup, üst sıralara oynayan bir ekip olmaktı. Çok iyi çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın belki de çok azını sahaya yansıttık. Ben inanıyorum ki, oyuncu kalitesine bakarak, karakter kalitesine bakarak, daha iyi futbol, daha iyi günler bizleri bekliyor. İnşallah içerideki birlikteliğimizi, camia olarak birleştirebilirsek, bu sezonun çok iyi olacağını düşünüyorum. Tabiî ki kötü başlangıçlar her takımda olabiliyor. Önemli olan onların sürdürülmemesidir. Bizlerde elimizden geldiği kadar onun mücadelesini veriyoruz. Ağabeyler olarak elimizden geldiği kadar, gençlere destek olmaya çalışıyoruz. İnşallah hep beraber içeride sağladığımız bütünlüğü, dışarıya da sonuçlar olarak yansıtırsak, daha iyi olacak. Herkes daha mutlu olacak. Bolu’da insanlar Boluspor’la gülüyor, Boluspor’la üzülüyor. Bizimde görevimiz, onlara daha iyi bir Boluspor izletebilmek. Daha iyi oynayabilmek. Denizlispor maçının galibiyetinin moraliyle Konyaspor maçına hazırlanıyoruz. Allah bizleri utandırmasın” dedi.

Solmaz “Çıkışımızı sürdürmek istiyoruz”

Boluspor’un bu sezon başında Eskişehirspor’dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Abdülaziz Solmaz ise şunları söyledi “Tabi taraftarlarımız, camiamız bizim ne kadar başarılı olmamızı istiyorsa biz de onlardan çok başarılı olmak istiyoruz. Bizden başka kimse daha fazla başarı elde etmek isteyemez. Bunu birebir yaşayan bizleriz. Bütün sorunları yaşayan yine bizleriz. Tabiî ki Rizespor maçında mağlup olduk. Takım olarak hep toparlanmak istiyorduk. Oynadığımız oyunu sahaya yansıtamıyorduk. Denizli maçında da hocamızın bir sistem değişikliğine gitmesi ve iyi de mücadele ettik. Rakibimize pozisyonlar vermemize rağmen galip gelmesini bildik. Bazen böyle oynadığımız zaman, galip gelmekte önemli. İnşallah Konyaspor maçını kazanarak, çıkışımızı sürdürmek istiyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124