Abak'ın listesi belli oldu

Boluspor'da 28 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan Olağan Kongrede tekrar aday olan mevcut Başkan Savaş Abak'ın listesi hemen hemen belli oldu. Geçtiğimiz dönemde listede olup, geçen sezonun en çok tartışılan ismi olan İsmail Okur'un, Abak'ın daha önce de ifade ettiği gibi listede olmaması gözlerden kaçmadı.

 Abak'ın listesi belli oldu

Haber: Volkan YILMAZ

Boluspor'da kongreye sayılı günler kala tekrar aday olan mevcut Başkan Savaş Abak'ın listesi de son halini almaya başladı. Geçen sezondan bazı isimler tekrar listede kendine yer bulurken, geçen sezonun en çok tartışılan ismi İsmail Okur listede yer almadı. Savaş Abak’ın ilk belirlemelere göre listesinde Abdullah Alemdar (Yeni), Ahmet Doğan, Ahmet Topaloğlu (Yeni), Ali Rıza Tekin (Yeni), Cem Karsu, Cemil Akay, Erkan Saklı, Faruk Gören, Hakan Özsoy, Hasan Ayar, Hüseyin Güney (Yeni), İbrahim Ercan (Yeni), İdris Bülent Soysal (Yeni),  Koray Varlık, Oğuzhan Özçelik, Ramazan Kahraman (Yeni), Samet Karakış, Sinan Akman (Yeni), Sinan Seymen, Süreyya Kocadağ, Şahin Ertem (Yeni), Tolga Becikoğlu, Tuncay Yılmaz (Yeni)  isimleri yer aldı.

Şahin Ertem listede

Boluspor'da yapılacak olan kongre öncesinde mevcut başkan Savaş Abak'ın listesi son halini almaya başlarken, tarafsız olması gereken Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü'nün listede olması şok etkisi yarattı. 

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2016, 13:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
aydın yılmaz
aydın yılmaz - 4 yıl Önce

necibin listesinde olsa normal olurdu değil mi????!!!!

SIRADAKİ HABER

banner128