Abat “Ben İstikrardan yanayım”

Boluspor Başkanı Abdullah Abat, Çaykur Rizespor mağlubiyeti sonrasında Serhat Güller’in istifasını isteyen taraftarlara, “Ben istikrardan yanayım. İstifa falan bunlar işin kolay tarafı. Bu köprünün altından...

Abat “Ben İstikrardan yanayım”

Boluspor Başkanı Abdullah Abat, Çaykur Rizespor mağlubiyeti sonrasında Serhat Güller’in istifasını isteyen taraftarlara, “Ben istikrardan yanayım. İstifa falan bunlar işin kolay tarafı. Bu köprünün altından çok sular akacak” dedi. 

 

Abdullah Abat, Ç.Rizespor maçı sonrası yaptığı açıklamada “Kimse bir mağlubiyet sonrasında benden kolay şeyler beklemesin. Ben istikrardan yanayım. Futbolda her sonuç var. Tribünlerin tepkisini anlıyorum. Biz bir yola çıktık ve bu yolda ekibimizle gideceğiz” diye konuştu. 

ÇOK SULAR AKACAK

“Bu köprünün altından çok sular akacak” diyerek sözlerine devam eden Abat, “Biz işimize bakıyoruz. Her takımda böyle şeyler olur. Maçta sayısız gol pozisyonuna girdik ve kaçırdık. her şeyin güzel olacağına inancım tam. Kimse bizden birilerinin istifasını istemesin. Bu zorlu yolda taraftarımızın da sabırlı olmasını istiyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124