Abat “Bundan sonra Boluspor’un yolu açık”

Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, Samsunspor maçı sonrasında takımın iyi bir motivasyon yakaladığını ve başarının da her hafta alınacak galibiyetlerle geleceğini söyledi.   Samsunspor maçının kolay geçmeyeceğini...

Abat “Bundan sonra Boluspor’un yolu açık”

Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, Samsunspor maçı sonrasında takımın iyi bir motivasyon yakaladığını ve başarının da her hafta alınacak galibiyetlerle geleceğini söyledi.

 

Samsunspor maçının kolay geçmeyeceğini bildiklerini Abdullah Abat, “Samsunspor maçının yaptıkları transferler sonrası çok kolay olmayacağını biliyorduk. Hocamız hafta içerisinde çalışmalarını buna göre yaparken, konuşmalarımızı da buna göre yapmıştık. Futbolcularımızda bunun farkındaydı ama gördüğümüz gibi çokta kolay bir maç olmadı. Bugün sahada farklı bir Boluspor vardı mücadele anlamında. Tabi tribünleri bu şekilde görmek, onların heyecanını futbolcular ile birlikte yaşamak son derece mutluluk verici” diye konuştu.

Takım olmaya başladıkça atmosferinde değiştiğini sözlerine ekleyen Abat, “Futbolcu kardeşlerimizde taraftarımızın sayesinde iyi bir motivasyon yakaladı. Kolay maç olmadı ama mutluyuz. İnşallah devamı gelir ve haftaya da içerde kendi sahamızda oynayacağız. Orda da bir üç puan alabilirsek çok iyi yol kat etmiş olacağız. Bundan sonrada inşallah Boluspor'un yolu açık olacak. Takım oynadıkça, galibiyetler aldıkça havaya giriyor. Ona göre birbiri ile koordineli oynamaya çalışıyor. Tabi bugünkü mücadelede üç puan almasını bildik. Bu atmosferi yaratan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum ve sahada mücadele eden futbolcularımızı ve teknik heyetimizi kutluyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124