Abat “Fazla puan farkı yok”

Boluspor Kulübü Başkanı Abdullah Abat, “Ligde iddiası olan takımlar arasında fazla bir puan farkı yok. Puan cetveli, her hafta değişiyor” dedi.   Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, ligin bitimine 9 hafta...

Abat “Fazla puan farkı yok”

Boluspor Kulübü Başkanı Abdullah Abat, “Ligde iddiası olan takımlar arasında fazla bir puan farkı yok. Puan cetveli, her hafta değişiyor” dedi.

 

Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, ligin bitimine 9 hafta kala oynanan maçların final havasında geçtiğini belirterek, “Ligde iddiası olan takımlar arasında fazla bir puan farkı yok. Biz de şuan 7. sıradayız, bu puan cetveli her hafta değişiyor” dedi. Kayseri Erciyesspor karşılaşmasının zorlu geçeceğine vurgu yapan Abat, “Bu zorlu karşılaşmada taraftarımızın bizi yalnız bırakmamasını istiyoruz. Bir başarı elde edilecekse herkesin bu başarıda katkısı olması gerekiyor. Biz yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Artık her şey futbolcularımız ve taraftarlarımızın elindedir. Kendi sahamızda oynayacağımız her maçta dev bir taraftar desteği bulursak, galibiyete ulaşmamız daha kolay olacaktır” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER