Abat “Hedeflerimize adım, adım ilerliyoruz”

Boluspor kulüp Başkanı Abdullah Abat, ligde ilk 6 takım arasında yer alma hedefine yaklaştıklarını, aynı hedef için mücadele edeceklerini söyledi.   Boluspor kulüp Başkanı Abdullah Abat, K.Erciyesspor maçı...

Abat “Hedeflerimize adım, adım ilerliyoruz”

Boluspor kulüp Başkanı Abdullah Abat, ligde ilk 6 takım arasında yer alma hedefine yaklaştıklarını, aynı hedef için mücadele edeceklerini söyledi.

 

Boluspor kulüp Başkanı Abdullah Abat, K.Erciyesspor maçı öncesi yaptığı açıklamada, ayaklarını yere sağlam basmak istediklerini, bunun için adım, adım ilerlediklerini anlattı. Uçuk söylemler nedeniyle hüsrana yaşamak istemediklerini belirten Abat, “Hedeflerimize adım, adım ilerliyoruz. Elimizde sihirli değnek yok. Bunu defalarca söyledik. İlk 6 hedefimize çok yaklaştık, artık bunun için mücadele edeceğiz. Yerimizi garantileyebilirsek, bundan sonraki hedefimiz de ilk 2 olacaktır” diye konuştu.

Torku Konyaspor’u sahasında 1-0 mağlup ettiklerini, deplasmandan 3 puanla döndükleri için mutlu olduklarını ifade eden Abat, Kayseri Erciyesspor maçında da 3 puanı hedeflediklerini kaydetti. Abat, Kayseri Erciyesspor maçının takım için çok önemli olduğunu, teknik heyet ve futbolcuların bunun farkında olduğunu sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER