Abat “Her şey daha güzel olacak”

Boluspor kulüp Başkanı Abdullah Abat, Erciyesspor galibiyeti sonrası çarpıcı açıklamalarda bulunarak, “Kimsenin egosunu tatmin etmiyoruz. Karnı ekşi olanlar şapkalarını önlerine koyup düşünsün”...

Abat “Her şey daha güzel olacak”

Boluspor kulüp Başkanı Abdullah Abat, Erciyesspor galibiyeti sonrası çarpıcı açıklamalarda bulunarak, “Kimsenin egosunu tatmin etmiyoruz. Karnı ekşi olanlar şapkalarını önlerine koyup düşünsün” dedi.

 

Boluspor deplasmanda 2-1 yenik durumdaki maçı 3-2’ye getirerek kazanması camiada büyük sevinç yarattı. Karşılaşmadan sonra açıklamalarda bulunan Boluspor Başkanı Abdullah Abat, bazı kesimlere mesaj gönderdi. Çarpıcı açıklamalarda bulunan Abdullah Abat, “İç sahada küfür eden taraftar istemiyoruz. Kimse kimseye 10-20 TL verip küfür etme hakkına sahip değil. Bu sözlerim taraftar gruplarına değil. Küfür edecek taraftar da maça gelmesin kardeşim. Karnı ekşi olanlar şapkasını önüne koyup düşünsün” dedi.

Kimsenin egosunu tatmin etmiyoruz

Bazı taraftarların küfür ederek takımı olumsuz yönde etkilediklerini ifade eden Abat, “Taraftara da bir mesaj vermek istiyorum. İç sahada küfrü engellememiz lazım. Taraftarımız hepsi takımlarını desteklesin. Kayseri'de iki takım olmasına rağmen tribünlerde takımlarını destekliyorlar. Ama küfürde etmiyorlar. 10 liraya kimsenin egosunu tatmin etmiyoruz. Biz bunun için zamanımızı verip paramızı harcamıyoruz. Küfür eden taraftar istemiyoruz” diye konuştu.

Her şey daha güzel olacak

Teknik heyet ve futbolcuları da kutlayan Abat, şöyle konuştu “Takımı tebrik ediyorum. İnşallah bu dönüm noktası olur. Alınan 3 puanın önemi çok fazla. 9 maçta havlu atmak isteyenler şapkalarına önüne oyup düşünsünler. Her şey daha güzel olacak. Allah yardımcımız olsun” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128