Abat “İlk hedefimiz kümede kalmak”

Boluspor kulübü başkanı Abdullah Abat, “İlk hedefimiz kümede kalmak, ilk 6’ya girmek ve daha sonra da ilk 2’ye girmek” dedi.   Abat, gazetemize yaptığı açıklamada, deplasmanda karşılaştıkları...

Abat “İlk hedefimiz kümede kalmak”

Boluspor kulübü başkanı Abdullah Abat, “İlk hedefimiz kümede kalmak, ilk 6’ya girmek ve daha sonra da ilk 2’ye girmek” dedi.

 

Abat, gazetemize yaptığı açıklamada, deplasmanda karşılaştıkları Göztepe karşısında sahadan 2-1 galip ayrıldıklarını söyledi. Birçok deplasman maçında olduğu gibi Göztepe maçında da 3 puan almayı başardıklarını vurgulayan Abat, “Deplasman galibiyetlerinin değer kazanması için maçları kazanmak gerekiyor. Ancak o zaman anlaşılıyor kazanılan puanların değeri. Bundan sonra söz taraftarın. Elimizden gelen kolaylığı onlara göstermeye çalıştık” diye konuştu.

Taraftar desteğine ihtiyacımız var

Boluspor'un başarılı grafiğinin taraftarların desteği ile devam edeceğine dikkati çeken Abat, “Benim en büyük hayalim bütün maçlarda takımına başlangıç düdüğü ile sahip çıkan ve 90. dakikaya kadar takımını yalnız bırakmayan taraftarları görmek. Maçları kazanmak için taraftar desteğine ihtiyacımız var. Bunları geçtiğimiz maçlarda gördük” şeklinde konuştu.

İlk hedefimiz kümede kalmak

Takımının iyi durumda olduğunu ifade eden Abat, ligde kalan maçlarda seri galibiyet hedeflediklerini bildirdi. “İlk hedefimiz kümede kalmak, ilk 6'ya girmek ve daha sonra da ilk 2’ye girmek” diyen Abat, sözlerini şöyle tamamladı “Hedefe doğru adım, adım çıtayı yükseltmek gerekiyor. Bana göre hocamız geldiğinden beri başarılı grafik çizdi. Birçok takım hoca değişikliğine gitti ama çok şükür Oğuz Hoca bunlar arasında en iyi grafiğe sahip hoca. İnşallah bu çıta sezon sonuna kadar yükselerek devam eder. Boluspor özlediğimiz yerlere gelir diyorum” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128