banner120

Abat “Işıklandırma 25 gün sonra tamam”

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat, “Serhat Güller’in Konyaspor maçı sonrasında istifa ettiği şeklindeki haberler gerçeği yansıtmıyor. Takımımızın artık puan anlamında kredisi bitmek üzere. Puan kaybına...

Abat “Işıklandırma 25 gün sonra tamam”

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat, “Serhat Güller’in Konyaspor maçı sonrasında istifa ettiği şeklindeki haberler gerçeği yansıtmıyor. Takımımızın artık puan anlamında kredisi bitmek üzere. Puan kaybına tahammülümüz kalmadı” dedi.

 

“Herkes kendini sorgulayacak”

Başkan Abdullah Abat, “Boluspor takım olarak artık puan kaybetme lüksü kalmama noktasına yaklaşmıştır. Ligde elbette her maçı kazanacağız diye bir durum yok. Elbette kazanacağımız maçlarda olacak kaybedeceğimiz maçlarda olacak. Boluspor’un artık iç sahada da başarılı olması gerekiyor. Herkes kendini bir sorgulayacak. Teknik heyet kendini sorgulayacak, Futbolcu kendini sorgulayacak. Aynı şekilde yönetim olarak da bizler kendimizi sorgulayacağız. Artık puan kayıplarına tahammül noktasında kredimiz bitmek üzere” diye konuştu.

“Serhat Güller istifa etmedi”

Abdullah Abat, maç sonrasında yerel basında çıkan “Serhat Güller maç sonunda istifa etti” şeklindeki haberlere cevap vererek, “Serhat hocamız istifa haberlerine şaşırdım. Bir hoca istifa ediyorsa bu istifasını yöneticiye değil başkana sunar. Bana böyle bir şey gelmedi. Hocamız ile devam ediyoruz. Ancak tabi ki bu alınan mağlubiyetinde nedenlerini kendisine soracağız” şeklinde konuştu.

“Işıklandırma 25 gün sonra tamam”

Başkan Abat, ışıklandırma konusu ile ilgili olarak da, “Işıklandırma işlemi artık son noktaya geldi. Herkesin malumu üzerine yeni lambalarımız kriterlere göre montajı yapıldı. Şimdi artık son nokta trafolara bağlantıları yapılacak. Yaklaşık 20-25 gün içerisinde bu işlemde son bulacak. Her şey tamamlandığında kapsamlı olarak bir basın toplantısı düzenleyeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124