Abat “Oyuncularımız formanın hakkını veriyor”

Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, “Bundan sonra oynayacağımız maçlara daha iyi çıkıp istediğimiz puanları alacağız” dedi.   Abat, Boluspor'un zorlu Kayseri Erciyesspor deplasmanından alınan 3 puanın...

Abat “Oyuncularımız formanın hakkını veriyor”

Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, “Bundan sonra oynayacağımız maçlara daha iyi çıkıp istediğimiz puanları alacağız” dedi.

 

Abat, Boluspor'un zorlu Kayseri Erciyesspor deplasmanından alınan 3 puanın sevincini yaşadıklarını ifade etti. Kayseri deplasmanına takım olarak kazanmak için gittiklerini ve istedikleri puanı 3-2 kazanarak elde ettiklerini hatırlatan Abat, “Bu maç bizim kırılma noktamız olur inşallah. Önümüzdeki maçlar puan almamız gereken maçlar. Bundan sonra oynayacağımız maçlara Kayseri Erciyesspor karşılamasında ortaya konan ruhla çıkarak, mücadele edeceğiz ve istediğimiz puanları alacağız” diye konuştu.

Bayram öncesinde Boluspor camiasına maç kazanarak bayram hediyesi veremediklerini ifade eden Abat, “Kayseri Erciyesspor galibiyeti Boluspor camiasına bayram hediyesi olsun. Bir başarı elde edilmişse o birlik ve beraberlik sayesinde olmuştur. Bu birlik ve beraberliği sürdürdüğümüz takdirde başarının devamı gelecektir” şeklinde konuştu.

Abat, Boluspor'un takım olma yolunda ilerlediğini belirterek, “Sezon başında da söylediğim gibi, Boluspor çok yoğun bir kamp dönemi geçirdi. Oyuncuların uyumu biraz zaman aldı. Bu süreç içerisinde oyuncular kendilerini tam anlamda gösterme şansı bulamadı. Artık bahane kalmadı ve her oyuncu üzerine düşen görevi sonuna kadar yapıyor. Oyuncularımız giydikler formaların hakkını vermek için mücadele ediyor” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124