Abat, Ali Güzeldal’la 2 saat görüştü

Boluspor’un tecrübeli oyuncusu Ali Güzeldal, antrenmandan önce başkan Abdullah Abat’la uzun bir görüşme yaptı. Antrenman başladıktan sonra idman sahasına gelen Ali Güzeldal’ın saat 14.30’dan itibaren...

Abat, Ali Güzeldal’la 2 saat görüştü

Boluspor’un tecrübeli oyuncusu Ali Güzeldal, antrenmandan önce başkan Abdullah Abat’la uzun bir görüşme yaptı. Antrenman başladıktan sonra idman sahasına gelen Ali Güzeldal’ın saat 14.30’dan itibaren Abdullah Abat’la Kartalspor maçındaki hareketiyle ilgili yaklaşık 2 saat süren bir görüşme yaptığı öğrenildi.

 

Başkan Abat’ın Ali Güzeldal’ı uyardığı gelen bilgiler arasında. Geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da oynanan Kartalspor maçında yaşanan olaylarla ilgili bir anda Bolu kamuoyunun gündemine oturan Ali Güzeldal’ı, Boluspor Başkanı Abdullah Abat uyardı. Maçta oyuna giremeyince yedek kulübesine gitmek yerine bir anda soyunma odasının yolunu tutan Ali’nin yaptığı hareketin yanlış olduğunu ve bu hareketi tekrar yapmaması gerektiği konusunda uyardığı öğrenilen Abdullah Abat’ın Ali’yle yaptığı görüşme yaklaşık 2 saat sürdü. Görüşmenin ardından antrenman sahasına gelen Ali Güzeldal, takımın idari menajeri Kazım Kırcı ile görüştükten sonra sahaya çıktı. Hocasının yanına giderek neden geç kaldığına dair bilgi vermek isteyen Ali’ye Serhat Güller, “Haberim var. Sen çalışmana başla” dediği öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128