Abat, Aziz Yıldırım’la ne görüştü?

Geçtiğimiz günlerde Boluspor Başkanı Abdullah Abat’ı, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım aradı. Sürekli olarak görüşen ikili, Oğuz Çetin’in takımın başına getirilmesinden sonra bir kez daha...

Abat, Aziz Yıldırım’la ne görüştü?

Geçtiğimiz günlerde Boluspor Başkanı Abdullah Abat’ı, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım aradı. Sürekli olarak görüşen ikili, Oğuz Çetin’in takımın başına getirilmesinden sonra bir kez daha telefonda konuştular.

 

Sezon öncesinde Boluspor ile Fenerbahçe hazırlık maçı oynayacaktı ancak Boluspor’un programının uygun olmaması nedeniyle karşılaşma ilerleyen tarihe ertelenmişti. Abat ve Yıldırım arasındaki görüşmede bu maç gündeme geldi. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, devre arasında ertelenen hazırlık maçını oynayabileceklerini ifade ederek gereken hazırlıkların yapılmasını istedi. Abdullah Abat’ta bu teklife sıcak bakarak gerekeni yapacaklarını ifade etti. Hazırlık maçının nerede yapılacağı ise netlik kazanmadı.

BAŞARILAR DİLEDİ

Aziz Yıldırım ve Abdullah Abat, daha sonra Boluspor’la ilgili olarak konuştular. Oğuz Çetin’in takımın başına getirilmesini olumlu değerlendiren Yıldırım, kırmızı beyazlı ekibimize başarılar diledi. Boluspor Başkanı Abat’ta Yıldırım’a iyi niyet dilekleri için teşekkür etti.  

 

Kaynak: www.bolusampiyon.com 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128