banner120

Abat “Bugün gol attık, 3 Puan aldık”

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat, Denizlispor maçı sonrası yaptığı açıklamada “Gol atamıyorduk, bugün gol attık ve 3 puan aldık” dedi. Başkan Abdullah Abat, Denizlispor galibiyeti sonrası yaptığı...

Abat “Bugün gol attık, 3 Puan aldık”

Boluspor kulüp başkanı Abdullah Abat, Denizlispor maçı sonrası yaptığı açıklamada “Gol atamıyorduk, bugün gol attık ve 3 puan aldık” dedi.

Başkan Abdullah Abat, Denizlispor galibiyeti sonrası yaptığı açıklamada “Öncelikle 3 puan Boluspor camiasına hayırlı ve uğurlu olsun. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Deplasman maçı, hocamız değişik bir kadro çıkartmış, saygı duymak lazım. İyi oyun. Gol atamıyorduk. Bugün gol attık ve 3 puan aldık. Futbol böyle bir şey. İç sahada kaybediyorsun, dış sahada kazanıyorsun. Daha çok farklı skorlar göreceğiz, 3 puan hayırlısı olsun” dedi.

Yeni bir takım olduklarını ve her geçen hafta daha iyi olduklarının altını çizen Başkan Abdullah Abat “Takım olma yolunda her geçen hafta daha iyi oluyoruz. Takım bazen iyi olur. Bazen havasında olur. Bazen çok iyi motive olur. Bazen motive olmaz. Birazda şans yanınızda olması lazım. Söylenecek daha fazla bir şey yok. 3 puan Bolu’ya ve Boluspor camiasına hayırlı olsun” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124