Abat, Oynanan oyundan memnun

Boluspor kulübü başkanı Abdullah Abat,  Samsunspor ile oynadıkları maçta 2-0’dan gelerek beraberlik almalarının iyi sonuç olduğunu söyledi.   Boluspor, Samsunspor deplasmanında 2-0 geriden gelerek...

Abat, Oynanan oyundan memnun

Boluspor kulübü başkanı Abdullah Abat,  Samsunspor ile oynadıkları maçta 2-0’dan gelerek beraberlik almalarının iyi sonuç olduğunu söyledi.

 

Boluspor, Samsunspor deplasmanında 2-0 geriden gelerek güzel bir oyunla bir puanla evine dönerken, Boluspor Başkanı Abdullah Abat hem mutlu hem de kaçan 3 puana yandığını söyledi. Galibiyeti hak eden tarafın Boluspor cephesi olduğu belirten Abat, “Geçen haftaya göre daha iyi futbol oynadık. Her geçen hafta oynadığımız oyunun üzerine koyuyoruz. Boluspor iyice takım olma yoluna girdi. Bu beni çok mutlu ediyor. Bugün oynanan oyunla birlikte kaçırılan 2 puan beni çok üzdü. Galibiyeti hak eden taraf bizdik” diye konuştu.

BİRLİK BERABERLİK BENİ MUTLU ETTİ

Takımın birlik ve beraberlik ruhunu yakaladığını söyleyen Abat, “Takım içindeki birlik beraberlik beni mutlu etti. Sahada oyuncularıma baktığımda bütün oyuncularım birbirlerine destek oldular. Bir futbolcu arkadaşım diğerinin açığını kapatmak için mücadele etti. Benim beklediğim Boluspor ruhu budur. Taraftarımız merak etmesin Boluspor hakkettiği yerlere gelecek” şeklinde konuştu.

ESER'İN SAKATLIĞI BENİ ÇOK ÜZDÜ

Abdullah Abat ayrıca Eser’in hemen maçın başında sakatlanarak oyundan çıkmasının kendisini çok üzdüğünü aktararak, “Eser'in sakatlığı beni çok üzdü. Talihsiz bir şekilde sakatlandı. İnşallah en kısa sürede aramıza geri döner. Geçmiş olsun” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner124