Abdullah Abat kendine yakışanı yaptı

Geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda oynadığımız Samsunspor maçında Boluspor Başkanı Abdullah Abat'ı ve görenleri duygulandıran bir an yaşandı. Çorum'da yaşayan ve iki engelli çocuğu olan Mustafa Altıntaş isimli...

Abdullah Abat kendine yakışanı yaptı

Geçtiğimiz hafta sonu deplasmanda oynadığımız Samsunspor maçında Boluspor Başkanı Abdullah Abat'ı ve görenleri duygulandıran bir an yaşandı. Çorum'da yaşayan ve iki engelli çocuğu olan Mustafa Altıntaş isimli baba, engelli çocukları için başkan Abdullah Abat’tan forma isteyince duygu dolu anlar yaşandı.

 

Boluspor'un Pazar günü deplasmanda oynadığı Samsunspor maçı sonrasında Boluspor Başkanı Abdullah Abat'ın yanına Mustafa Altıntaş ve engelli çocukları Timuçin, Tuğrulhan Altıntaş geldi. Çorum'da yaşadığı öğrenilen sadece Boluspor maçını izlemek için Samsun'a gelen aile kazanılan bir puanın mutluluğunu Boluspor Başkanı Abdullah Abat'la ve yöneticilerle paylaştı.

FORMALAR GÖNDERİLDİ

Timuçin Altıntaş ve Tuğrulhan Altıntaş Boluspor Başkanı Abdullah Abat'tan forma istediler. Tuğrulhan, “Başkanım seni çok seviyoruz” deyince Abdullah Abat'ın gözleri doldu. Abat bir süre ilgilendiği aileye forma sözü verdi. Kulüp Müdürü Yaşar Yağdı, Pazartesi günü Çorum'da yaşayan Boluspor aşığı aileye imzalı formaları gönderdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124