Açıcı'dan bir şampiyonluk daha

İlimizin başarılı Muay Thai sporcusu Mustafa Açıcı şampiyon oldu. Mersin'de düzenlenen Ashab-ı Kehf Uluslar arası Muay Thai Open World Cup Turnuvasında 63.5 kiloda bütün rakiplerini devirerek şampiyonluğa ulaştı.

 Açıcı'dan bir şampiyonluk daha

Haber: Volkan YILMAZ

Aldığı başarılı sonuçlarla adından söz ettiren Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Muay Thai antrenörü Sabri Damar'ın öğrencisi olan Mustafa Açıcı 2016 yılı Mersin MuayThai İl Temsilciliği faaliyet programında yer alan 1. Uluslar Arası Ashab-ı Kehf Muay Thai Dünya Kupası 27-30 Nisan 2016 tarihlerinde Tarsus Spor Salonunda düzenlenen turnuvada bir şampiyonluk daha elde etti. Bu sene ilimize üç şampiyonluk getiren Mustafa Açıcı aldığı bu şampiyonlukla katılacağı Avrupa Muay Thai Şampiyonası öncesi büyük moral depoladı.

Şampiyon sporcumuz bu sene bu başarısının yanı sıra Türkiye Muay Thai Şampiyonluğu ve Türkiye Üniversiteler Arası Kick Boks Şampiyonluğu da elde etmişti. Antrenör Sabri DAMAR yaptığı açıklamada, destek ve ilgilerinden dolayı Bolu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şahin ERTEM’e, Spor Şube Müdürü Ramazan DEMİR’e ve büyük desteklerinden dolayı Bolu halkına teşekkür ettiğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2016, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128