Adanaspor maçı hazırlıkları sürüyor

Boluspor Pazar günü deplasmanda oynayacağı Adanaspor maçı hazırlıklarına dün yaptığı çalışmayla devam etti. Tam kadro çalışan ekibimiz Boluspor’da hafif sakatlığı bulunan Cemil Vatansever takımdan...

Adanaspor maçı hazırlıkları sürüyor

Boluspor Pazar günü deplasmanda oynayacağı Adanaspor maçı hazırlıklarına dün yaptığı çalışmayla devam etti. Tam kadro çalışan ekibimiz Boluspor’da hafif sakatlığı bulunan Cemil Vatansever takımdan ayrı düz koşu yaptı.

 

Haftayı K.Erciyesspor mağlubiyetiyle tamamlayan ekibimiz Boluspor, Pazar akşamı deplasmanda oynayacağı Adanaspor maçı hazırlıklarını dün yaptığı çalışmayla sürdürdü. Günü tek çalışmayla tamamlayan kırmızı-beyazlılar, çabukluk ve kuvvet çalışması yaparken, antrenmanı yaparım saha çift kale maçla tamamladı. Antrenmana düz koşuyla başlayan kırmızı-beyazlılar, açma germe hareketlerinden sonra çabukluk ve kuvvet çalışması yaptı. Çabukluk ve kuvvet çalışmasında kırmızı-beyazlı oyuncuların hırslı ve istekli oldukları gözlemlenirken, moralsiz oldukları da gözlerden kaçmadı. Antrenmanın diğer bölümünde ise pas çalışması yapan kırmızı-beyazlılar, antrenmanın son bölümünde ise oyunsal anlamda yarım saha çift kale maç yaptı. Taktiksel yapılan çift kale maçta tecrübeli teknik adam Oğuz Çetin ise kırmızı-beyazlı oyunculara uyarılarda bulunmayı da ihmal etmedi. Antrenmanı soğuma hareketleriyle tamamlayan Boluspor, bugün yapacakları çalışmayla hazırlıklarını sürdürecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER