Adeta ders verdiler

Boluspor Ankaragücü maçında, Ankaragücü taraftarı adeta şov yaptı. Başkent ekibinin taraftarları 90 dakika susmadan ligin son sırasındaki takımlarını destekledi ve 1 puana şampiyon gibi sevindi.   Türk...

Adeta ders verdiler

Boluspor Ankaragücü maçında, Ankaragücü taraftarı adeta şov yaptı. Başkent ekibinin taraftarları 90 dakika susmadan ligin son sırasındaki takımlarını destekledi ve 1 puana şampiyon gibi sevindi.

 

Türk futbolunun köklü kulüplerinden biri olan Ankaragücü, içinde bulunduğu sıkıntılar nedeniyle gündemden düşmüyor. Maddi imkânsızlıklar nedeniyle paralarını dahi alamayan futbolculara en büyük destek taraftarından geliyor. Tüm dünyaya örnek olacak bir taraftar portresi, Atatürk Stadyumu’nda yaşandı. Ankaragücü taraftarı, gençlerden kurulu takımlarını son saniyeye kadar destekledi.

Bir dakika susmadılar

Takımları son sırada olmasına rağmen, genç oyuncuları yalnız bırakmak istemeyen Ankaragücü taraftarı, 15 otobüsle Bolu’ya geldi. Kale arkasında kendilerine ayrılan bölümü dolduran taraftarlar, 90 dakika boyunca biran olsun susmadan oyuncularını ateşledi. Maç sonunda kazanılan 1 puan bayram havası estirdi. Muhteşem taraftar korosu, adeta Türkiye’ye örnek oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128