Ağcan Bolu’dan ayrıldı

Bolu Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yaklaşık 10 yıldır sürdüren İhsan Ağcan, Gaziantep’in Nizip ilçesinden AK Partiden belediye başkalığı için aday adaylığını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Ağcan dün Nizip’e gitmek için Bolu’dan ayrıldı.

Ağcan Bolu’dan ayrıldı
 

Haber: C.Kutay Aykan

Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İhsan Ağcan, doğduğu şehir olan Gaziantep’in Nizip ilçesinden AK Partiden aday olmak için belediyedeki görevinden istifa ederek dün çalışma arkadaşlarıyla vedalaştı. Vedası sırasında bir açıklama yapan Ağcan, Bolu’da bulunduğu sürede desteğini esirgemeyen tüm Bolululara teşekkür ederek “ Bolu bana çok şey taktı. Beş yıl Gaziantep Şehit Kamil Belediye Başkan Yardımcılığı, beş yıl Ankara Etimesgut Belediye Başkan Yardımcılığı ve son on yıldır da Bolu’da ki yapmış olduğumuz çalışmalar çok şeyler kattı bize. Üzerimde çok büyük emekleri olan, bizim daha iyi yetişmemiz için emekleri olan Belediye Başkanıma, teşkilatıma, beraber çalışmaktan her zaman onur duyduğum Bolu Belediyesi çalışanlarına, çok değerli Bolu halkıma şükranlarımı sunuyorum” dedi.

BOLU İLE NİZİP’İ KARDEŞ ŞEHİR YAPACAM

Ağcan, Bolu ile Nizip’i kardeş şehir yapacaklarını da belirterek; “İnşallah bu birlik beraberlik, bu hizmetler, Bolu’dan ayrılsam da Nizip’ten de Gaziantep’ten de buraya hizmet etmeye, yetişmeye çalışacağım.  Dediğim gibi Bolu bana çok şeyler kattı. Tecrübelerimi, birikimlerimi, projelerimi Bolu’da gerçekleşmesine katkıda bulundum. Bu bir veda değil başlangıçtır. İnşallah Nizip ve Bolu kardeş şehir olacak. İşbirliğimiz devam edecek. Geniş çaplı vedalaşma programına da katılacağım. Nasip olursa başkan seçildikten sonra da geleceğim. Tekrardan tüm Bolu halkına saygılarımı ve şükranlarımı sunuyorum. Bende çok büyük emekleri olan sayın Belediye Başkanım Alaaddin Yılmaz beye şükranlarımı sunuyorum. İnşallah güzel günlerde görüşmek ümidiyle” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 08:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133

banner128

banner129

banner124