AİBÜ takımları derece ile bitirdi

Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nin düzenlediği 4.Üniversiteler Arası Türkiye Salon Hokeyi şampiyonası geçtiğimiz günlerde yapılan karşılaşmaların ardından yapılan ödül töreni ile sona erdi. Şampiyonanın favorilerinden AİBÜ hokey takımları, kadınlarda 1’inci, erkeklerde ise 3’üncü oldu.

 AİBÜ takımları derece ile bitirdi

Haber: Volkan YILMAZ

Geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleştirilen üçüncülük ve final maçlarının ardından kupa ve madalya töreni düzenlendi. Törene, dereceye giren takımların sporcuları ve teknik ekiplerinin yanı sıra AİBÜ Rektörü Prof. Dr. Hayri Coşkun, BESYO Müdürü Doç. Dr. Ümid Karlı ve Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Başkanı Kemal Tamer ile öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı. Törende, Kemal Tamer tarafından Rektör Coşkun’a teşekkür plaketi takdim edildi. Ardından dereceye giren takım sporcularına kupa ve madalyaları verildi.

Şampiyonada kadınlarda AİBÜ 1’inci, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 2’nci, Gazi Üniversitesi ise 3’üncü oldu. AİBÜ’nün 3’üncü olduğu erkeklerde ise Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi 1’inciliği, Gaziantep Üniversitesi ise 2’nciliği elde etti.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2016, 17:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128