Ak Parti’den Boluspor’a Hayırlı olsun ziyareti

AK Parti İl Teşkilatı, Boluspor Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan ve yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarete, AK Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Milletvekili Ali Ercoşkun, İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, İl Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel, Merkez İlçe Başkanı Erol Özak ve beraberindeki İl yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 Ak Parti’den Boluspor’a Hayırlı olsun ziyareti

AK Parti teşkilatlarının gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Boluspor Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan, sözlerine “Bolu’nun ortak paydası olan Boluspor Kulübünü ziyarete geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim” şeklinde başladı.  İnceayan, konuşmasında şu ifadelere yer verdi “Bizler de sizler gibi bir anma görevi yapıyoruz. Bizim hizmetimiz Boluspor bayrağını en iyi şekilde temsil etmektir. Sizlerinde görevi Bolu’ya hizmetler getirmek. Bu yolda beraber sizlerinde desteğiyle Boluspor’u hak ettiği yere getireceğimize inanıyoruz. Burası para ve destekle yürüyen bir kuruluş. Bugüne kadar Ak Partinin yaptığı destekleri şükranla karşılıyoruz. Bundan sonrada desteklerinin devam edeceğini inanıyorum. Sizlerden bu sezon daha çok destek bekliyoruz” dedi.

“BOLUSPOR’UN HER ZAMAN YANINDA OLDUK”

Boluspor Kulüp Başkanı Mehmet İnceayan’ın ardından söz alan AK Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun ise, Ak Parti Teşkilatı ailesi olarak her kademedeki üyeler ile birlikte Boluspor’umuzu, yeni yönetimimizi, yeni hocamızı ve yeni binamızı ziyaret ettiklerini söyledi. Ercoşkun açıklamasında şu ifadelere yer verdi “Öncelikle bizleri çok sıcak bir şekilde karşıladığınız için teşekkür ederim. En başta söylenmesi gereken şey, Boluspor tüm Bolu’ya mâl olmuş, tüm Boluluların ortak paydası olan, partiler üstü siyaset üstü bir kurumumuz. Çocukluğumuzdan bugüne kadar, her aşamasında sevinciyle üzüntüsüyle, başarısıyla, başarısızlığıyla Boluspor’un yanında olduk. Bulunduğumuz konum ne olursa olsun bunu yapmaya çalıştık. Ama şu güzel binada gösteriyor ki, herkes kendi sorumlu olduğu alanda Boluspor’a bir şeyler yapmak için gayret etmiş. Bolu’ya Boluspor’a laik olan böylesi bir hizmet binası içersinde yeni bir sezona ve yeni bir döneme heyecanlı bir şekilde yelken açmak üzereyiz. Tabi her dönem Boluspor’un hedefleri büyük. Bizde bu yeni dönemin heyecanı içersinde bundan önce olduğu gibi bundan sonrada ne yapabiliriz, neler yapabiliriz ama en önemlisi biraz öncede söylediğim gibi siyaset üstü bir şekilde hep birlikte tüm Bolulularla birlikte Boluspor’a destek olmak için elimizden gayreti göstereceğiz. Ben yeni yönetimimize, yeni teknik heyetimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

“BOLUSPOR HERKESİN ORTAK SEVGİSİ VE AŞKIDIR”

Milletvekili Ali Ercoşkun’un ardından son olarak söz alan AK Parti Bolu İl Başkanı Ömer Sayın ise gerçekleştirilen bu ziyareti Bolu’daki Ak Parti ailesi olarak, yeni göre gelen Boluspor yönetim kurulunu ve başkanına hayırlı olsun temennisinde bulunmak için yaptıklarını söyledi. “Yeni yönetimin Bolumuza ve Boluspor’umuza hayırlı olmasını diliyorum” diyen İl Başkanı Sayın “İnşallah daha önceden ortaya konmuş, Boluspor’la ilgili hedeflere yeni yönetimimizle kavuşabileceğimize ve yakalayabileceğimize ben şahsen inanıyorum. Bu yönde emek sarf eden yöneticilerimize de başarılar temenni ediyorum. Herkesin sevdiği renkler vardır, herkesin beğendiği desenler vardır ama Boluspor sevgisi, Boluspor’a aşkı, Bolu’da yaşayan herkesin ortak sevgisi ve aşkıdır. Hakikaten 7’sinden 70’ine Bolu’da yaşayan 180 bin insanın Bolu sevgisi ve Bolu aşkı kalbinin en derin yerlerinde yer etmiştir. Ama uzun zamandan beri Süper Lige çıkamamış olmanın hepimizin üzerinde yarattığı bir eziklik ve bir baskıda var. Umuyorum, yeni yönetimimizle bu baskıdan kurtulmak, bu hedefe ulaşmak inşallah hepimize nasip olur diye düşünüyorum. Siyaseten yapılacak bir şey varsa her zaman emirlerinde olduğumuzu kamuoyunun bilmesini istiyorum. Her kurum kendi ayakları üzerinde durması gerekir. Dışardan desteklerle hiçbir kurum ayakta duramaz. Yeni yönetime ve başkan İnceayan’a başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2013, 20:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128

banner124