Akbaş “BAL Ligine çıkmak istiyoruz”

Bolu Amatör Küme takımlarından Özel İdare spor kulübünün takım Antrenörü Enver Aydın Akbaş, alınan şampiyonluğun ardından gazetemize açıklamalarda bulundu.   Özel İdere takım antrenörü...

Akbaş “BAL Ligine çıkmak istiyoruz”

Bolu Amatör Küme takımlarından Özel İdare spor kulübünün takım Antrenörü Enver Aydın Akbaş, alınan şampiyonluğun ardından gazetemize açıklamalarda bulundu.

 

Özel İdere takım antrenörü Evren Aydın Akbaş, çok iyi hazırlanıp Geredespor’u yenerek BAL ligine çıkacağız”dedi. Maçın bitiş düdüğünün ardından büyük sevinç yaşayan antrenörü Akbaş “Mudurnuspor ile oynadığımız şampiyonluk maçı biraz zor oldu ama kazanmayı bildik. Bölgesel olan BAL ligini hak ediyoruz. İyi bir kadromuz mevcut. BAL Ligine katılabilmek için oynayacağımız Geredespor maçına kadar çok iyi bir hazırlık yapacağız. Daha çok çalışarak Gerede maçına hazırlanacağız. Geredeyi de yenip Bölgesel lige çıkmayı istiyoruz. Finansman olarak sıkıntımız yok. Her türlü desteği İl Özel idare bizlere sağlayıyorlar. Desteklerinden dolayı İl Özel İdaremize teşekkür ediyorum. Maçı gergin ve stresli bir ortamda oynanmasını istemezdik. Saygısızlığımız olduysa affımızı diliyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128