Aladağ kampı 1000 izci ile başlıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye İzcilik Federasyonu işbirliğinde organize edilen Bolu Aladağ İleri Düzey Kış İzci Kampı başlıyor. 24 Ocak - 6 Şubat 2016 tarihleri arasında 1000 izcinin katılacağı kampta ileri seviye izcilik eğitimleri verilecek.

 Aladağ kampı 1000 izci ile başlıyor

Bolu Aladağ İleri Düzey Kış İzci Kampı için geri sayım başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ile Türkiye İzcilik Federasyonu tarafından Bolu Aladağ'da gerçekleştirilecek İleri Düzey Kış İzci Kampı için geri sayım başladı. İzcilik faaliyetlerinde bir dünya markası olan İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin kış kamplarından Bolu Aladağ İleri Seviye Kış İzci Kampı'na İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü izcilerinin de aralarında yer aldığı 1000 izci katılacak.

Deneyimli izciler katılabiliyor

Daha önce Ümraniye Yaz İzci Kampına en az iki kez katılıp ardından Çanakkale Milli Bilinç Kampı'nda birer kez yer almış deneyimli izcilerin katılabildiği kampta, her yıl sömestr tatilinde Bolu Aladağ zirvesine çıkılarak İleri Düzey Kış İzciliği eğitimleri uygulamalı olarak gerçekleştiriliyor.

Spor Merkezi

Güncelleme Tarihi: 21 Ocak 2016, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128