ALADAĞSPOR'LU VEDAT HOCA BOLUSPOR'A KARŞI

İlimizin güzide amatör kulüplerinden olan ve halen ligde mücadelesini sürdüren Aladağspor'un eski antrenörü Vedat Battal yeni takımı Sakaryaspor ile pazar günü Boluspor'a karşı mücadele verecek....

ALADAĞSPOR'LU VEDAT HOCA BOLUSPOR'A KARŞI

İlimizin güzide amatör kulüplerinden olan ve halen ligde mücadelesini sürdüren Aladağspor'un eski antrenörü Vedat Battal yeni takımı Sakaryaspor ile pazar günü Boluspor'a karşı mücadele verecek.

 

Bolu amatör kümede mücadele eden ve iki kez lig şampiyonluğu bulunan Aladağspor'un eski antrenörü Vedat Battal, geçtiğimiz yıl sezon başında 2. ligde şampiyonluk mücadelesi veren Sakaryaspor'da teknik direktör Şaban Yıldırımın yardımcısı olarak göreve getirilmişti. Genç teknik adam 2007-2010 yılları arasında Aladağspor'u çalıştırmış, takımı ile şampiyonluk yarışı vermişti.

Bu kez Bolu'ya karşı olacak

Bolu amatör kümede mücadele eden ve iki kez lig şampiyonluğu bulunan Aladağspor'un eski antrenörü Vedat Battal, geçtiğimiz yıl sezon başında 2. ligde şampiyonluk mücadelesi veren Sakaryaspor'da teknik direktör Şaban Yıldırımın yardımcısı olarak göreve getirilmişti. Takımı Sakaryaspor ile Bank Asya Birinci Ligine yükselen Vedat Battal yıllarca görev yaptığı Bolu'ya bu kez Boluspor'a karşı mücadele verecek. Başarılı teknik adam hocası Şaban Yıldırım ile ligin ilk maçında Tavşanlı Linyitspor'u kendi sahalarında yenerek evlerine puansız gönderirlerken, bu pazar günü ise Boluspor karşısında puan arayacaklar.

Aladağspor bu sefer lige hoca gönderdi

Battal Aladağspor ile görev yaptığı süre içerisinde başarısı ile Şaban hocanın dikkatini çekmiş, tecrübeli teknik adam, 2010-2011 sezonu başında Vedat Battal'ı kadrosuna katmıştı. Aladağspor daha önceden profesyonelliğinde büyük katkısı olduğu eski Boluspor'lu Feridun Türedi, Vanspor'lu Mehmet Yılmaz ve kaleci Bilgin Cantaş'tan sonra bu kez bir hocasını profesyonel liglere göndererek, başarılarına bir başarı daha katmıştı.    

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128