Alemdar ‘Ben Kimsenin Maşası Değilim’

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla gündemi oldukça meşgul eden Boluspor transfer komitesi üyesi Ervani Alemdar, istifa ile ilgili açıklamalarda bulundu. Alemdar “Birileri istedi diye istifa edecek...

Alemdar ‘Ben Kimsenin Maşası Değilim’

Geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla gündemi oldukça meşgul eden Boluspor transfer komitesi üyesi Ervani Alemdar, istifa ile ilgili açıklamalarda bulundu. Alemdar “Birileri istedi diye istifa edecek değilim. Benim yapımı ve karakterimi gerçek dost ve arkadaşlarım bilirler. Bazılarının yaptığı gibi insanları gönderip, ekmekleri ile oynayıp arkalarından timsah gözyaşı dökenlerden değilim. Ben kimsenin maşası değilim” dedi.  

 

Boluspor transfer komitesi üyesi Ervani Alemdar, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla gündemi oldukça meşgul etmişti. Başkan Necip Çarıkçı’nın “Ervani Alemdar, derhal istifa etmesi gerekir” sözlerinden sonra bir açıklamada Ervani Alemdar’dan geldi. Birkaç gün önce yapılan yanlışları içtenlikle açıkladım diyen Ervani Alemdar’ın açıklaması ise şöyle;   

Sevgili Bolusporlular, saygıdeğer kamuoyu,

Birkaç gün önce içimdekileri, yapılan yanlışlıkları tüm içtenliğimle açıkladım. Türk futbolunun en saygın camialarından birine sahip Bolusporumuza hizmet etmekten gurur ve onur duyduğumu belirtmek isterim. Kamuoyunun da bildiği üzere istifa etmem istenmiş. Birileri istedi diye istifa edecek değilim. Benim yapımı ve karakterimi gerçek dost ve arkadaşlarım bilirler. Bazılarının yaptığı gibi insanları gönderip, ekmekleri ile oynayıp arkalarından timsah gözyaşı dökenlerden değilim. Ben kimsenin maşası değilim. Doğru bildiğim ne ise özgür ve mertçe söylerim.

Boluspor’ da bundan önce görev yapmış idareciler, başkanlar olduğu gibi bundan sonra da görev yapacak idareciler ve başkanlar olacaktır. Burada esas olan hepimizin göz bebeği Bolusporumuzun menfaati ve başarısıdır.

 Unutulmasın ki Boluspor kulübü hiçbir zaman sahipsiz kalmaz.

Bu büyük camia bugüne kadar taraftarı ile yaşamıştır ve yaşamaya devam edecektir. İnşallah Kasımpaşa maçından 3 puan alarak hedefimize ilerlemeyi Allahım bizlere nasip eder.

Saygılarımızla,

Ervani ALEMDAR

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128