Alemdar yeniden başkan

Bolu Belediyespor Yönetim Kurulu , 2017-2018 Sezonu sonrası Olağan Kongreye gitti. Kulüp binasında gerçekleştirilen kongrede tek liste olarak seçime giren Engin Alemdar yeniden başkan seçildi.

  Alemdar yeniden başkan

Haber: Semih Baykal

Geçtiğimiz yıl göreve gelen Bolu Belediyespor Kulüp Başkanı Engin Alemdar ve Yönetim Kurulu, kulüp tesislerinde Olağan kongresini yaptı. Tek liste olarak yeniden seçime giren Başkan Engin Alemdar yeniden başkanlığa seçildi.

SPORCU SAYIMIZI 3BİN 500 YAPMAYI HEDEFLİYORUZ

Bolu Belediyespor Kulüp Başkanı Engin Alemdar ise kongrede yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. Alemdar “Bolu Belediyespor Kulübü bünyesinde Voleybol, Basketbol, Hokey, Hentbol, Bocce, Bisiklet, Atletizm gibi 18 branşta faaliyet gösteren ve içinde birçok milli sporcu ve antrenöre sahip olan bir kulübümüzdür. Sahip olduğu kaynakları Bolunun Spor Turizmi noktasında spora ve sporcuya aktaran, her alanda kendi kendine yeten bir kulüp haline getirmeye çalışmaktayız. Yeni Yönetimimizle birlikte daha çok çalışarak Bolu Belediyespor Kulübünü daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. 2500 sporcumuzla ilimizi en iyi şekilde temsil etmeye devam ederken, bir yandan da sporcu sayımızı bu yılsonu itibariyle 3500 yapmayı hedefliyoruz. Kongremiz Bolu’ya ve Bolu Spor camiasına hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

BOLU BELEDİYESPOR YÖNETİM KURULU LİSTESİ

Engin Alemdar, Süleyman Özbağ, Kazım Konak, Erdem Yılmaz, Haluk Yerlikaya, Hakan Özsoy, Aytaç Eskicioğlu, Mazhar Bozoğlu, M.Cem Bozkurt

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 17:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner128