izmir escort

Alemdar’dan Moral Yemeği

Bolu Termal Otel Genel Müdürü ve Boluspor yöneticisi Ervani Alemdar, Boluspor Basketbol Takımına, Pazar günü oynayacakları zorlu Kepez Belediyespor maçı öncesi moral yemeği verdi. Yemeğe Boluspor Basketbol takımı...

Alemdar’dan Moral Yemeği

Bolu Termal Otel Genel Müdürü ve Boluspor yöneticisi Ervani Alemdar, Boluspor Basketbol Takımına, Pazar günü oynayacakları zorlu Kepez Belediyespor maçı öncesi moral yemeği verdi. Yemeğe Boluspor Basketbol takımı Başkanı Fatih Yamaner, Beypiliç Genel Müdürü Hamdi Tanrıkulu, Basketbol yönetim kurulu üyeleri ve Boluspor yöneticileri katıldı.  

 

Pazar günü saat 17:00’de 17 Temmuz Spor Salonunda oynayacağı zorlu Kepez Belediyespor maçı öncesi Boluspor Basketbol Takıma, Termal Otel Genel Müdürü ve Boluspor yöneticisi Ervani Alemdar moral yemeği verdi. Termal Otelde düzenlenen yemeğe Basketbol takımı Başkanı Fatih Yamaner, Beypiliç Genel Müdürü Hamdi Tanrıkulu, Basketbol yönetim kurulu üyeleri ve Boluspor yöneticileri katıldı.

Basketçilerin Kaplıca Keyfi  

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde mücadele eden Boluspor Basketbol Takımına Termal Otel Genel Müdürü Ervani Alemdar, zorlu Kepez Belediyespor maçı öncesi moral yemeği verdi. Yemekten önce Termal Otelde kaplıca’ya giren kırmızı-beyazlı basketçiler, daha sonra yemeğe geçtiler.

Yamaner “6’ıncı Galibiyetimizi Beraber Yaşayalım”

Boluspor Basketbol Takımı Başkanı Fatih Yamaner, tüm sporseverleri Pazar günü maça davet ettiğini belirtti. Yamaner “Basketbol şubemiz kurulduğundan bu güne kadar destekler devam etmekte. Özellikle termal Otel genel müdürü Ervani bey maddi ve manevi olarak şubemizi desteklemekte. Önemli bir karşılaşma öncesinde takımımıza bu geceyi organize etti. Yönetim kurulumuz ve bize her zaman destek olan abilerimizle beraberiz. Yönetim kurulu olarak Ervani beye teşekkür ediyorum. Bu gece bizleri yalnız bırakmayan ana sponsorumuz Hamdi Tanrıkulu’na ve yönetici abilerimize teşekkür ediyorum. Sağ olsunlar var olsunlar” dedi.

“Önemli Bir Karşılaşma Bizi Bekliyor”

Pazar günü çok önemli bir karşılaşmaya oynayacaklarını belirten Yamaner “Şunu da belirtmek istiyorum. Pazar günü saat 17:00’de bizim için çok önemli olan bir karşılaşmaya çıkacağız. Beş maçta 5 galibiyet kazanmıştık. Antalya Kepez Belediyespor bu ligin iyi takımlarından bir tanesi. Bu maçtan 6 galibiyetimiz alarak ayrılmak istiyoruz. Tüm Boluspor taraftarlarını da aramızda görürsek mutlu oluruz. Karşılaşmayı izlemeye ve 6 galibiyeti beraber yaşamaya tüm spor severleri davet ediyorum” diye konuştu.

Karadağ “Bizim İçin Bir Moral Oldu”

Boluspor Basketbol Takımının Koçu Cengiz Karadağ, Pazar günü oynayacakları müsabakanın çok önemli olduğunu belirtti. Basketbol Takımı Koçu Karadağ “Öncelikle Termal Otel’in sahibine ve genel müdürü Ervani beye teşekkür ediyorum. Gerçekten ince bir nezaket göstererek takımımıza ve yöneticilerimize çok güzel bir jestte bulundular. Bu yemeğin takımıza bir moral olacağını ümit ediyorum. Bu gece değerli büyüklerimiz ve yöneticilerimiz bizlerin yanında olduklarını hissettirmeleri ve destek olmaları bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah bizde Boluspor armasını ve formasını en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. İnşallah bizlerde onlara galibiyetler armağan etmeye devam edeceğiz. Umarım hem Futbol takımız hemde Basketbol takımımız hedeflerine ulaşacağını ümit ediyorum” dedi.

Alemdar “Basketbol Takımımızın Yanındayız”

Boluspor yönetici ve Termal Otel Genel Müdürü Ervani Alemdar, Boluspor takımına yeni hocamız hayırlı olsun dedi. Alemdar “ Öncelikle yeni hocamız hayırlı olsun. Bu ligi iyi tanıyan, bu ligin hocası daha önce Bucaspor ve Göztepe’yi şampiyon yapmış bir hoca aldık. inşallah Boluspor’u da bu yıl süper lige hep beraber taşıyacağımıza inanıyorum. Dolayısıyla basketbol şubesini ön plana çıkartan Fatih Yamaner ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Futbol’un haricinde başka sporlarında olduğunu da Fatih Yamaner bir örnek teşkil etmiştir bu konuda. Bizlerde esnaf olarak her zaman Boluspor’un yanında olduğumuz gibi Boluspor Basketbol şubesinin de yanındayız. Bundan sonraki maçlarında basketbol takımımıza başarılar diliyorum” dedi.

Gören “Her Zaman Yanlarındayız”

Boluspor yöneticisi ve transfer komitesinden sorumlu Erdal Gören yaptığı açıklamada transfer sorularını da cevaplandırdı. Gören “Önemli bir karşılaşma öncesi böyle bir yemeği düzenlediği için Ervani Alemdar’a teşekkür ediyorum. Fatih Yamaner ve ekibi lig de çok iyi gidiyorlar. İyi bir ekip ve iyi bir kadro ile Boluspor’u en iyi şekilde temsil etmeye devam ediyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum ve zorlu Kepez Belediyespor maçında başarılar diliyorum” dedi.

“Nokta Transferler Yapacağız”

İkinci yarı iyi bir Boluspor seyrettirmek istediklerini belirten Gören “Boluspor takımız Antalya da hazırlıklarını sürdürüyor. İkinci yarıya iyi başlamak istiyoruz ve transfer çalışmalarımız da sürüyor. İyi yerlere geleceğimizi ümit ediyorum. Nokta transferler yapmaya çalışıyoruz sadece eksik olan bölgelerimize. İnşallah ikinci yarı Boluspor taraftarı iyi bir Boluspor izleteceğiz bunun için çalışıyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner133